Zetly pracuje nad rewolucyjną platformą sportową typu „wszystko w jednym”

Date:

Share post:

Zetly oferuje 12 gier dla graczy i wyjazdów w połączeniu z rozwiązaniami Play to Earn.

Tallinn, Estonia – polsko-estońska firma Zetly OU pracuje nad platformą, która na nowo zdefiniuje świat zaangażowania kibiców w klubie sportowym. Innowacja łączy tworzenie nowych źródeł dochodu dla klubów i federacji poprzez emisję ich wewnętrznej waluty – żetonów klubowych. Produkt tworzy również strategie biznesowe oparte na nowych sposobach angażowania społeczności. Aby zdominować rynek, Zetly stawia na edukację, planując Akademię Zetly, kształcąc kluby, organizacje sportowe i sportowców.

Nowa Rzeczywistość dla lig, federacji i klubów sportowych

Aby rozwiązać problem złożonej komunikacji, Zetly zapowiedziało swój podstawowy moduł Platformy All in One – Moduł Sportowy. Dedykowany jest kibicom i klubom sportowym. Dzięki takiej technologii kluby i federacje mogą przenieść zaangażowanie fanów na inny poziom, tworząc i emitując własne tokeny użytkowe. Poza tym Zetly dostrzega problem braku odpowiedniej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w klubie sportowym. Oferowany przez Zetly Sport HUB umożliwi uruchomienie aplikacji wyposażonych w system CMS do zarządzania komunikacją ze wszystkimi interesariuszami i kibicami. Sport HUB będzie wyposażony przede wszystkim w platformę startową do tworzenia cyfrowych kolekcji NFT, a także będzie w pełni zintegrowany z globalną platformą Zetly. Aby umożliwić handel cyfrowy między towarami wirtualnymi, przygotowano dedykowany rynek dla kolekcjonerskich przedmiotów sportowych.

Rzeczywistość cyfrowych kolekcji kolekcjonerskich

Mówiąc o Marketplaces – te NFT w przestrzeni blockchain rozkwitły w ostatnim miesiącu. OpenSea powiększyła swoją siłę roboczą o 1100% w mniej niż 2 lata. Nie ma jednak wysokiej jakości rozwiązań, które zaoferują przyjazną infrastrukturę zarówno do tworzenia, jak i sprzedaży tokenów NFT w niszy sportowej. Oto, gdzie z lasu wychodzi Zetly NFT Creator.

„Dzięki temu modułowi użytkownicy platformy będą mogli tworzyć i sprzedawać cyfrowe treści NFT z jednej platformy” – wskazuje Michał Glijer, CEO i współzałożyciel Zetly.

Wykorzystanie rozwiązań P2E do zaangażowania społeczności

Aby jeszcze bardziej zaangażować społeczność, niektóre federacje sportowe wydają łatwe gry mobilne P2E, w które ich fani uwielbiają grać. Niezbędne jest przekazanie narzędzia poszerzającego wiedzę o pasji fanów. Problem polega na tym, że każdy klub, federacja lub liga ma fanów, ale nie istnieje żaden podmiot, który pomógłby im zbadać przestrzeń blockchain i P2E w celu dalszego zaangażowania. Wypełniając lukę rynkową, Zetly oferuje gry dla 12 graczy i gry wyjazdowe w połączeniu z rozwiązaniami Play to Earn. Rozwiązania Away Games pozwalają fanom poszerzać swoją wiedzę zarówno wirtualnie, jak i na żywo. Kibice mogą również poznać zawodników, którzy byli ważni dla tego klubu. Ludzie, którzy zdecydują się grać na wyjeździe ze swoim klubem, mogą zrobić to samo. Wdrożone rozwiązania grywalizacyjne do budowania więzi ze społecznością każdego klubu.

Najbliższa przyszłość

W ostatnim czasie zespół Zetly podpisał dziesiątki partnerstw z organizacjami sportowymi, firmami technologicznymi, prawnymi i finansowymi. Obecnie przygotowują się do wydania swoich tokenów na kilku prestiżowych Launchpadach i wejścia na giełdę CEX, aby poszerzyć swoją wizję.

Kontakt z mediami

Marka: Zetly OU

Kontakt: Krystian Dryniak

E-mail: contact@zetly.io

Stronie internetowej: https://zetly.io/pl/

Original Source: https://thecoinrise.com/zetly-is-working-on-a-revolutionary-all-in-one-sport-platform/?rand=1289

Author : Armands Bite

Related articles

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

XRP Price Rallies To 4-Month High Amid Renewed Optimism For Ripple

XRP price rallied sharply today, soaring to new heights and leaving cryptocurrency enthusiasts thrilled. The digital asset has...

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...