Zetly pracuje na revoluční sportovní platformě vše v jednom

Date:

Share post:

Zetly nabízí hry pro 12 hráčů a venku v kombinaci s řešeními Play to Earn.

Tallinn, Estonsko – Zetly OU, polsko-estonská společnost pracuje na platformě, která nově definuje svět angažmá fanoušků ve sportovním klubu. Inovace kombinuje vytváření nových zdrojů příjmů pro kluby a federace vydáváním jejich vnitřní měny – klubových tokenů. Produkt také vytváří obchodní strategie založené na nových způsobech zapojení komunity. Aby Zetly ovládla trh, sází na vzdělávání, plánování Zetly Academy, vzdělávání klubů, sportovních organizací a sportovců.

Nová realita pro ligy, federace a sportovní kluby

Pro vyřešení problému složité komunikace představily Zetly svůj základní modul platformy All in One – Sportovní modul. Je věnován sportovním fanouškům a klubům. S takovou technologií mohou kluby a federace posunout své zapojení fanoušků na jinou úroveň, vytvářet a vydávat své vlastní žetony užitků. Kromě toho si Zetly uvědomuje problém nedostatečné interní a externí komunikace ve sportovním klubu. Sport HUB nabízený společností Zetly umožní spouštění aplikací vybavených CMS systémem pro řízení komunikace se všemi zainteresovanými stranami a fanoušky. Sport HUB bude vybaven především launchpadem pro vytváření digitálních NFT kolekcí a bude také plně integrován s globální platformou Zetly. Pro umožnění digitálních obchodů s viruálním zbožím je připraveno speciální tržiště pro sportovní sběratelské předměty.

Realita digitálních sběratelských předmětů

Když už jsme u tržišť – ty NFT v blockchainovém prostoru za poslední měsíc zaznamenaly boom. Společnost OpenSea zvýšila počet svých zaměstnanců o 1100 % za méně než 2 roky. Neexistují však žádná kvalitní řešení, která by oběma nabídla přátelskou infrastrukturu: vytvářet a prodávat tokeny NFT ve sportovním výklenku. Zde přichází Zetly NFT Creator z lesa.

„Díky tomuto modulu budou uživatelé platformy moci vytvářet a prodávat digitální obsah NFT z jedné platformy“ – poukazuje Michal Glijer, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Zetly.

Použití P2E řešení pro zapojení komunity

Pro další zapojení komunity některé sportovní federace vydávají jednoduché P2E mobilní hry, které jejich fanoušci rádi hrají. Je nezbytné poskytnout nástroj pro rozšíření znalostí o vášni fanoušků. Problém je v tom, že každý klub, federace nebo liga má fanoušky, ale neexistuje žádný subjekt, který by jim pomohl prozkoumat prostor blockchainu a P2E pro další zapojení. Zetly zaplňuje mezeru na trhu a nabízí hry pro 12 hráčů a venku v kombinaci s řešeními Play to Earn. Řešení Away Games umožňují fanouškům rozšířit své znalosti virtuálně i živě. Fanoušci mohou poznat i hráče, kteří byli pro tento klub důležití. Lidé, kteří se rozhodnou hrát venku se svým klubem, mohou udělat totéž. Implementovaná řešení gamifikace pro budování vazeb s komunitou každého klubu.

Nejbližší budoucnost

V poslední době tým Zetly podepsal desítky partnerství se sportovními organizacemi, technologickými, právními a finančními společnostmi. V současné době se chystají vydat své tokeny na několika prestižních Launchpadech a být kótovány na CEX, aby rozšířily svou vizi.

Kontakt pro média

Značka: Zetly OU

Kontakt: Krystian Dryniak

E-mail: contact@zetly.io

Webová stránka: https://zetly.io/en/

Original Source: https://thecoinrise.com/zetly-is-working-on-a-revolutionary-all-in-one-sport-platform/?rand=1304

Author : Armands Bite

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...