Zetly Devrim niteliğindeki Hepsi Bir Arada Spor Platformu Üzerinde Çalışıyor

Date:

Share post:

Zetly, Play to Earn çözümleriyle birlikte 12 Oyunculu ve Deplasman Oyunları sunar.

Tallinn, Estonya – Polonya-Estonya şirketi Zetly OU, spor kulübünde taraftar katılımı dünyasını yeniden tanımlayacak bir platform üzerinde çalışıyor. Yenilik, kulüpler ve federasyonlar için kendi iç para birimleri olan kulüp jetonlarını yayınlayarak yeni gelir kaynakları yaratmayı birleştiriyor. Ürün ayrıca, topluluğa katılmanın yeni yollarına dayalı iş stratejileri oluşturur. Zetly, pazara hakim olmak için eğitime, Zetly Akademisini planlamaya, kulüpleri, spor organizasyonlarını ve sporcuları eğitmeye bahis yapar.

Ligler, federasyonlar ve spor kulüpleri için Yeni Gerçeklik

Zetly, karmaşık iletişim sorununu çözmek için Hepsi Bir Arada Platform – Spor Modülünün temel modülünü duyurdu. Sporseverlere ve kulüplere adanmıştır. Böyle bir teknoloji ile kulüpler ve federasyonlar, taraftar etkileşimlerini başka bir seviyeye taşıyarak kendi faydalı jetonlarını oluşturabilir ve yayınlayabilir. Ayrıca, Zetly, spor kulüplerinde uygun iç ve dış iletişim eksikliği sorununun da farkındadır. Zetly’nin sunduğu Sport HUB, tüm paydaşlar ve hayranlarla iletişimi yönetmek için bir CMS sistemi ile donatılmış uygulamaların başlatılmasını sağlayacak. Sport HUB, öncelikle dijital NFT koleksiyonları oluşturmak için bir fırlatma rampası ile donatılacak ve ayrıca küresel Zetly Platformu ile tamamen entegre olacak. Sanal ürünler arasında dijital ticareti mümkün kılmak için spor koleksiyonları için özel bir pazar yeri hazırlanır.

Dijital Koleksiyon Gerçeği

Pazaryerlerinden bahsetmişken – blok zinciri alanındaki NFT’ler geçen ay patladı. OpenSea, 2 yıldan kısa bir sürede işgücünü %1100 oranında büyütmüştür. Ancak, her ikisine de dostane bir altyapı sunacak kaliteli çözümler yoktur: spor alanında NFT jetonları oluşturmak ve satmak. İşte Zetly NFT Creator’ın ormandan çıktığı yer.

“Bu modül sayesinde platform kullanıcıları tek bir Platformdan dijital NFT içeriği oluşturup satabilecekler.” – Zetly CEO’su ve Kurucu Ortağı Michal Glijer’i işaret ediyor.

Topluluk katılımı için P2E çözümlerini kullanma

Topluluğun daha fazla ilgisini çekmek için bazı spor federasyonları, hayranlarının oynamayı sevdiği kolay P2E mobil oyunları yayınlıyor. Hayranların tutkusu hakkındaki bilgileri genişletmek için bir araç vermek çok önemlidir. Sorun şu ki, her kulübün, federasyonun veya ligin hayranları var, ancak daha fazla etkileşim yürütmek için blok zinciri ve P2E alanını keşfetmelerine yardımcı olacak hiçbir varlık yok. Pazar boşluğunu dolduran Zetly, Play to Earn çözümleriyle birlikte 12 Oyunculu ve Deplasman Oyunları sunuyor. Away Games çözümleri, taraftarların bilgilerini hem sanal hem de canlı olarak genişletmelerine olanak tanır. Taraftarlar ayrıca bu kulüp için önemli olan oyuncuları da tanıyabilir. Kulübüyle deplasmanda oynamaya karar veren insanlar da aynısını yapabilir. Her kulübün topluluğuyla bağ kurmak için oyunlaştırma çözümleri uygulandı.

en yakın gelecek

Son zamanlarda, Zetly ekibi spor organizasyonları, teknoloji, hukuk ve finans şirketleri ile düzinelerce ortaklığa imza attı. Şu anda, jetonlarını birkaç prestijli Launchpad’de yayınlamaya ve vizyonlarını genişletmek için CEX’te listelenmeye hazırlanıyorlar.

Medya bağlantısı

Marka: Zetly OU

İletişim: Krystian Dryniak

E-posta: contact@zetly.io

İnternet sitesi: https://zetly.io/en/

Original Source: https://thecoinrise.com/zetly-is-working-on-a-revolutionary-all-in-one-sport-platform/?rand=1280

Author : Armands Bite

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...