Zetly در حال کار بر روی یک پلتفرم ورزشی همه در یک انقلابی است

Date:

Share post:

Zetly 12 بازی بازیکن و خارج از خانه را در ترکیب با راهکارهای Play to Earn ارائه می دهد.

تالین، استونی – Zetly OU، شرکت لهستانی-استونیایی در حال کار بر روی پلتفرمی است که دنیای تعامل هواداران را در باشگاه ورزشی بازتعریف کند. این نوآوری ترکیبی از ایجاد منابع درآمدی جدید برای باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها با انتشار ارز داخلی آنها – توکن‌های باشگاهی است. این محصول همچنین استراتژی های تجاری را بر اساس روش های جدید درگیر کردن جامعه ایجاد می کند. برای تسلط بر بازار، زتلی روی آموزش، برنامه ریزی آکادمی زتلی، آموزش باشگاه ها، سازمان های ورزشی و ورزشکاران شرط بندی می کند.

واقعیت جدید برای لیگ ها، فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی

برای حل مشکل ارتباطات پیچیده، زتلی ماژول اصلی خود را از پلتفرم همه در یک – ماژول ورزشی معرفی کرد. به طرفداران ورزش و باشگاه ها اختصاص داده شده است. با چنین فناوری، باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها می‌توانند مشارکت هواداران خود را به سطح دیگری انتقال دهند و توکن‌های کاربردی خود را ایجاد و صادر کنند. علاوه بر این، زتلی مشکل عدم وجود ارتباطات داخلی و خارجی مناسب در باشگاه ورزشی را تشخیص می دهد. Sport HUB ارائه شده توسط Zetly امکان راه اندازی برنامه های مجهز به سیستم CMS را برای مدیریت ارتباط با همه ذینفعان و طرفداران فراهم می کند. Sport HUB در درجه اول به یک لانچ پد برای ایجاد مجموعه های دیجیتال NFT مجهز خواهد شد و همچنین به طور کامل با پلتفرم جهانی Zetly یکپارچه خواهد شد. برای فعال کردن تجارت دیجیتال بین کالاهای مجازی، یک بازار اختصاصی برای کلکسیون های ورزشی آماده شده است.

واقعیت مجموعه های دیجیتال

صحبت از بازارها شد – NFT در فضای بلاک چین در ماه گذشته رونق گرفته است. OpenSea در کمتر از 2 سال نیروی کار خود را 1100 درصد افزایش داده است. با این حال، هیچ راه حل با کیفیتی وجود ندارد که زیرساختی دوستانه برای هر دو ارائه دهد: ایجاد و فروش توکن های NFT در جایگاه ورزشی. اینجا جایی است که Zetly NFT Creator از جنگل بیرون می آید.

به لطف این ماژول، کاربران پلتفرم قادر خواهند بود محتوای دیجیتال NFT را از یک پلتفرم ایجاد و بفروشند” – اشاره می کند Michal Glijer، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Zetly.

استفاده از راه حل های P2E برای تعامل جامعه

برای تعامل بیشتر با جامعه، برخی از فدراسیون‌های ورزشی بازی‌های موبایلی آسان P2E را منتشر می‌کنند که طرفداران آنها دوست دارند بازی کنند. ارائه ابزاری برای گسترش دانش در مورد اشتیاق طرفداران ضروری است. مشکل این است که هر باشگاه، فدراسیون یا لیگ طرفدارانی دارد، اما هیچ نهادی وجود ندارد که به آنها کمک کند تا فضای بلاک چین و P2E را برای انجام تعامل بیشتر کشف کنند. Zetly با پر کردن شکاف بازار، 12 بازی بازیکن و خارج از خانه را در ترکیب با راهکارهای Play to Earn ارائه می‌کند. راه‌حل‌های Away Games به طرفداران اجازه می‌دهد دانش خود را هم به صورت مجازی و هم زنده گسترش دهند. هواداران همچنین می توانند با بازیکنانی که برای این باشگاه مهم بودند آشنا شوند. افرادی که تصمیم به بازی خارج از خانه با باشگاه خود دارند می توانند همین کار را انجام دهند. راه حل های گیمیفیکیشن را برای ایجاد ارتباط با جامعه هر باشگاه اجرا کرد.

نزدیکترین آینده

اخیرا تیم زتلی ده ها همکاری با سازمان های ورزشی، فناوری، شرکت های حقوقی و مالی امضا کرده است. در حال حاضر، آنها در حال آماده شدن برای انتشار توکن های آن در چندین لانچ پد معتبر هستند و برای گسترش چشم انداز خود در CEX فهرست می شوند.

تماس رسانه ای

نام تجاری: Zetly OU

تماس: کریستیان درینیاک

ایمیل: contact@zetly.io

سایت اینترنتی: https://zetly.io/en/

Original Source: https://thecoinrise.com/zetly-is-working-on-a-revolutionary-all-in-one-sport-platform/?rand=1299

Author : Armands Bite

Related articles

Woman Loses Money To Crypto Scam Via Match Making Site In Mumbai

Crypto fraud has become an issue in the last few years, causing pain and losses for the victims....

One Year Before the Bitcoin Halving 2024: How to Prepare

With just one year left before the much-anticipated Bitcoin halving event, experts and investors in the crypto industry...

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...