Zde je návod, jak Buying.com přináší revoluci v odvětví logistiky a elektronického obchodování

Date:

Share post:

Ocial Group Buying je nová funkce, která zpřístupňuje hromadné ceny všem zákazníkům

Vysoce schopný tým Buying.com se rozrostl na 110 zaměstnanců v sedmi zemích s tisíci řidičů. Programovací tým, vedený Utkarsh Khare, dokončil všechny současné cestovní mapa bodů před plánovaným termínem a manažerský tým vedený Evelyn Riverou zavedl spolehlivou strukturu a spolehlivé procesy, které udržují nákup v hladkém chodu navzdory nevyhnutelným výzvám spojeným se zahájením podnikání.

Předchozí úspěchy nákupu

Tým dokončil každý krok na aktuálním plánu a platforma je nyní funkční v testovacím režimu beta verze, než začne hlavní celosvětové marketingové úsilí. Nákup také dokončil cash Back Buy Back z Trust Swap ve výši 36 milionů $BUY tokeny za spotovou cenu.

To bylo životně důležité, aby se zajistilo, že komunita tokenů bude stabilizovaná a že pohyb jednoho držitele nebude schopen ovlivnit hodnotu a stabilitu budoucího růstu tokenu $BUY. Nákupem bylo také dokončeno rozšíření Google Chrome pro platformu, které je nyní ke stažení a funkční pro token cash back program.

Nákup sociální skupiny a odměny za vrácení peněz

Social Group Buying je nová funkce, která zpřístupňuje hromadné ceny všem zákazníkům, nejen velkým korporacím, které mají finanční zdroje na splnění minimálního množství objednávek. Zákazníci nyní mohou sdružovat své finanční prostředky k nákupu produktů za velkoobchodní ceny, čímž poskytují malým podnikům konkurenční výhodu na trhu elektronického obchodování.

Spotřebitelé mohou využít program Cash Back Rewards k nákupu produktů z tisíců obchodů, které uzavřely partnerství s Nákupem, a získat nejen odměny za vrácení peněz, ale také tokeny $ BUY, které lze spárovat s mnoha partnery a přidruženými společnostmi. Tým neustále pracuje na rozvoji strategických vztahů s dalšími online prodejci.

Na co dalšího se můžeme těšit?

Nákup bude spolupracovat s Otter na poskytování doručení prostřednictvím jejich platformy POS v místě prodeje. Díky tomuto partnerství bude Buying moci zlepšit doručovací služby pro restaurace a podniky po celé zemi. Národní doručovací infrastruktura společnosti Buying bude zpřístupněna zákazníkům společnosti Otter, zatímco řešení společnosti Otter budou zpřístupněna komunitě společnosti Buying.

Nákup s potěšením oznamuje spolupráci s Shopping.io, která uživatelům umožní používat tokeny $ BUY k nákupu položek z hlavních center elektronického obchodu, jako je Amazon a eBay. $BUY bude také prvním tokenem Algorand platformy, jehož použití odemkne slevy ve stovkách obchodů.

A co sázkový program Buying?

Tým chce zdůraznit, že si váží názorů a zpětné vazby komunity a že to všechno spolu s řadou dalších faktorů zohledňují při rozhodování o zásadních věcech. Dnes se celkový počet vsazených tokenů zvýšil na 270 000 000. Bylo také důležité, že nikdo nemohl znehodnotit token $BUY, i když to znamenalo zpoždění.

Od 1. září bude APY za $ BUY snížen na 21,25 %, což je stále zdravý a zvládnutelný APY pro nákup, který umožňuje konzistentní exponenciální růst a expanzi.

Řešení obav a budoucích plánů

Buying oznámil akvizici doménových jmen za 5,5 milionu dolarů Physicians.com, Obgyn.com a Hairrestoration.com. Tým věřil, že potřeba nejpřirozenějších jmen v lékařských oborech podpoří růst společnosti Buying a rychlost uvádění na trh. Zcela samostatný tým návrhářů již byl najat a je v plném režimu návrhu a výstavby, což zajišťuje, že divize logistiky a odměn za cashback nebudou ovlivněny.

Pro partnery a přidružené společnosti v lékařském ekosystému je také najímán další prodejní tým, aby pomohl s růstem, a v příštích 12 měsících se také plánuje spuštění první medicínsky řízené blockchainové struktury Algorand pro lékařský průmysl.

Proč si Nákup vybral lékařský obor?

Physicians.com změní lékařskou hru tím, že věci zefektivní a zpřístupní, a prodejní týmy společnosti Buying usilovně pracují na přihlášení lékařů a lékařských center po celém světě, kteří se chtějí zúčastnit a připojit se k požadovaným službám. To umožní společnosti Buying vytvářet nákladově efektivní individuální specializované sítě, které jsou významně cennými zdroji pro pacienty se specifickými potřebami.

Lékaři se spojí s tisíci lékařů a do své databáze budou i nadále přidávat odborníky světové úrovně. Vzhledem k rychle se rozšiřujícímu tele-zdraví je načasování ideální pro umístění držitelů tokenů společnosti Buying v jiných oblastech, než je spotřební zboží.

O nákupu

Buying.com se sídlem v Mount Arlington, New Jersey, je technologická společnost s progresivním myšlením, která transformuje logistiku a elektronický obchod pomocí decentralizovaných blockchainových řešení pro spotřebitele a podniky. Platforma ‘On Demand Delivery Solutions’ nabízí restauracím pohodlnou, snadno použitelnou, bezpečnou a nákladově efektivní doručovací síť na poslední míli.

Protokol Prime blockchain pozvedá standardy doručování do nových výšin aplikací osvědčených a skutečných P2P modelů na dodávky a logistiku, jako je Uber nebo Airbnb. Nákup také nikdy neměl žádné držby v BTC nebo ETH, takže současný stav kryptotrhu nemá na společnost žádný vliv. A konečně, Buying je také jedinou logistickou společností s trojitou redundancí, která operuje s úspěšností dodávek přes 99 %.

Pro více informací navštivte Nákupy oficiální webové stránky a Cvrlikání a Telegram kanály.

Original Source: https://thecoinrise.com/heres-how-buying-com-is-revolutionizing-the-logistics-and-e-commerce-industry/?rand=1304

Author : Armands Bite

Related articles

G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده...

Η G7 επισπεύδει τις συζητήσεις για τον αυστηρό κανονισμό για τα κρυπτογράφηση

Η διεθνής Ομάδα των Επτά που αναφέρεται ευρέως ως G7 εξακολουθεί να ανησυχεί για την κατάρρευση και την...

G7 grăbește discuțiile privind reglementarea strictă a criptografice

Grupul internațional al celor șapte, denumit pe scară largă G7, este încă îngrijorat de implozia și depunerea de...

G7, 엄격한 암호화 규제에 대한 논의 촉진

G7으로 널리 알려진 국제 그룹 오브 세븐(Group of Seven)은 여전히 ​​암호화폐 거래소 FTX의 파열 및 파산 신청에 대해...