Wszyscy użytkownicy Facebooka i Instagrama z USA mogą teraz korzystać z funkcji udostępniania NFT firmy Meta Platforms

Date:

Share post:

Meta, duży portal społecznościowy, właśnie umożliwił wszystkim użytkownikom Facebooka i Instagrama w Stanach Zjednoczonych połączenie swoich portfeli i cieszenie się Opcja udostępniania NFT na swoich platformach. Ponadto dostęp do tej funkcji mają użytkownicy ze 100 różnych krajów, w tym twórcy i kolekcjonerzy.

W maju Meta ogłosiła, że ​​przeprowadzi proces sądowy Funkcja udostępniania NFT przy użyciu wybranej grupy artystów i kolekcjonerów w Stanach Zjednoczonych.

Facebook i Instagram umożliwiają teraz udostępnianie funkcji NFT dla wszystkich Amerykanów

Teraz gigant technologiczny Meta oficjalnie udostępnił tę funkcjonalność wszystkim osobom w całym kraju, które korzystają z Facebooka i Instagrama, umożliwiając im połączenie swoich cyfrowych portfeli z obydwoma wyżej wymienionymi serwisami społecznościowymi.

Teraz gigant technologiczny Meta oficjalnie zaprezentował funkcjonalność wszystkim użytkownikom Facebooka i Instagrama w regionie, ponieważ są oni w stanie podłączyć swoje cyfrowe portfele do obu tych platform mediów społecznościowych. Dzięki temu użytkownicy mogą dokonywać zakupów bezpośrednio ze swoich kont na Facebooku i Instagramie.

Ponadto osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych mogą teraz publikować swoje cyfrowe kolekcje na obu tych głównych platformach społecznościowych. jakiś zaktualizowany wpis na blogu autorstwa firmy brzmi:

„Dzisiaj (29 września) ogłaszamy, że wszyscy użytkownicy Facebooka i Instagrama w USA mogą teraz łączyć swoje portfele i udostępniać cyfrowe kolekcje. Obejmowało to możliwość publikowania przez ludzi cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, które posiadają, zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Ponadto wszyscy w 100 krajach, w których cyfrowe kolekcje są dostępne na Instagramie, mogą teraz uzyskać dostęp do tej funkcji”.

W sierpniu Meta zaczęła zapewniać obsługę portfeli, takich jak Coinbase Wallet, Rainbow Wallet, Dapper Wallet i MetaMask. Ponadto firma wspiera również blockchainy Ethereum, Flow i Polygon.

Jak donosi TheCoinRise, grupa senatorów Demokratów wysłała niedawno list do Marka Zuckerberga, żądając, aby Platformy Meta podejmują działania, aby powstrzymać oszustwa kryptograficzne na swoich platformach społecznościowych, Facebooku, Instagramie i WhatsApp.

Original Source: https://thecoinrise.com/all-us-based-facebook-and-instagram-users-can-now-use-nft-sharing-feature-by-meta-platforms/?rand=1289

Author : Anisha Pandey

Related articles

Sen. Warren: Biden administration worked to stop crypto being 'dangerously intertwined' with banks

Referring to the events surrounding the collapse of FTX as “a handful of magic beans”, Massachusetts Senator Elizabeth...

Bitcoin Trading Volume Outside Binance Falls To Lowest Since Feb 2021

Data shows the Bitcoin spot trading volume outside Binance has fallen to its lowest value since the February...

Bitcoin Is on a “Poor Investment,” Says ECB

European Central Bank has launched an unprecedented critique of Bitcoin in an article on its website. Ulrich Bindseil...

Two Bored Apes sell for $1M each: Nifty Newsletter, Nov. 23–29

In this week’s newsletter, read about how two Bored Ape nonfungible tokens (NFTs) sold for almost $1 million...