Věřitelé společnosti Voyager Digital odolávají bonusům za udržení pro základní pracovníky

Date:

Share post:

Zákazníci zkrachovalého poskytovatele kryptopůjček Voyager Digital vznesli námitky proti kroku věřitele vyplatit 38 svých zaměstnaneckých výhod. Toto bylo odhaleno v nedávném právním podání.

Právní podání z 2. srpna u amerického konkurzního soudu pro jižní obvod New Yorku odhaluje, že makléřská firma Crypto se obrátila na soudce, aby schválil plán udržení klíčových zaměstnanců (KERP). Věřitel žádá o souhlas s vyplacením 1,9 milionu dolarů ze svého fondu zaměstnancům, které označil za nezbytné pro své operace.

Podle podání z 2. srpna pracovníci provádějí kritické funkce pro věřitele, které zahrnují základní účetní operace, správu hotovosti a digitálních aktiv, IT infrastrukturu a také právní funkce. Tehdy uvedla, že ztráta těchto pracovníků by poškodila její plány restrukturalizace.

Věřitelé říkají, že Voyager Digital toho neudělal dost

V reakci na žádost věřitele podal výbor nezajištěných věřitelů věřitele dne 19. srpna návrh na protest proti žádosti Voyageru. Věřitelé argumentují, že zaměstnanci jsou již dobře kompenzováni a firma udělala málo pro snížení své ceny.

Kromě toho výbor uvedl, že věřitel neuvedl dostatečný důvod, aby implementoval KERP, kromě toho, že zaměstnanci jsou nezbytní. Rovněž dodal, že neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že uvedení pracovníci plánují rezignovat.

Věřitelé navíc tvrdí, že v současné době má firma k dispozici skupinu profesionálů, které může získat z nedávných masivních propouštění, které charakterizovalo kryptoekosystém v posledních měsících.

Okolnosti případu cestovatele proto podle věřitelů KERP nepodporují.

Kvůli neschopnosti svých dlužníků splácet své půjčky a rozšířené volatilitě trhu se kryptopůjčovatel se sídlem v USA dostal na skálu. Dny po zastavení obchodování, výběrů a vkladů na její platformě It požádal o bankrot podle kapitoly 11 v červenci, protože se zdá, že zahájí proces restrukturalizace.

následně věřitel odmítl nabídky investiční odnože FTX Alameda Ventures pro likviditní polštář během jeho turbulencí na trhu. Uvedla, že pokračování v dohodě zničí šance na zajištění dalších obchodů a poškodí investory.

Americký konkurzní soud pro jižní obvod New Yorku naplánoval slyšení o návrhu na 24. srpna 2022.

Original Source: https://thecoinrise.com/creditors-of-voyager-digital-resists-retention-bonuses-for-essential-workers/?rand=1304

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Woman Loses Money To Crypto Scam Via Match Making Site In Mumbai

Crypto fraud has become an issue in the last few years, causing pain and losses for the victims....

One Year Before the Bitcoin Halving 2024: How to Prepare

With just one year left before the much-anticipated Bitcoin halving event, experts and investors in the crypto industry...

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...