Ułamkowe zmiany nazwy na Tessera i sfinansowanie 20 mln USD

Date:

Share post:

Fractional, platforma non-fungible Token (NFT), która pozwala na wspólną własność wycenionych NFT, ogłosiła zmianę nazwy na Tessera. Platforma NFT zabezpieczyła również 20 milionów dolarów w rundzie finansowania serii A, aby zrealizować swoje wizje.

W poście na blogu w środę ogłaszanie nowa nazwa, Andy Chorlain, dyrektor generalny i założyciel Fractional, teraz Tessera powiedział, że zmiana była konieczna, aby firma była rozpoznawalna i odzwierciedlała jej ambicje.

Rozwiązania Tessera nie tylko zapewniają własność społeczności poprzez zmniejszenie bariery wejścia, ale umożliwiły powstanie potężnych społeczności.

Platforma była używana przez kilka społeczności zbierających NFT (DAO) do realizacji określonych celów. Na przykład UkraineDAO zebrało na początku roku 6,75 miliona dolarów w Ethereum (ETH) wykorzystywanej do materiałów pomocowych dla Ukraińców.

Ponadto PleasrDAO nabył słynne zdjęcie Doge za 4 miliardy dolarów, które później zostało podzielone na 17 miliardów tokenów DOG dla ogółu społeczeństwa.

20-milionowa runda Tessery była prowadzona przez istniejącego inwestora Paradigm. W rundzie wzięli również udział inni inwestorzy, tacy jak Uniswap Labs, E Girl Capital, Hunt Capital, Focus Labs i kilku innych aniołów biznesu.

Dzięki nowym funduszom Tessera wzmocni swoją 24-osobową siłę roboczą w kluczowych obszarach, w tym rozwoju i inżynierii oraz marketingu.

NFT reprezentujące własność ułamkową

Część nowych środków zostanie również skierowana na przyspieszenie rozwoju nowej oferty produktowej. Wraz z uruchomieniem protokołu V2 rozliczanego w październiku, użytkownicy otrzymają teraz rzeczywiste NFT, a nie cyfrowe tokeny ERC-20 używane do reprezentowania udziału we własności

Ponadto Tessera zintegruje rozwiązania skalowania warstwy 2, aby obniżyć koszty transakcji. Istniejące kanały społecznościowe firmy przejdą w nadchodzących dniach na nowy branding i treści Tessera.

Od momentu uruchomienia w 2021 r. Tessera przetworzyła ponad 2 miliardy dolarów wolumenu transakcji, z czego ponad 70 000 korzysta z platformy do posiadania 6500 NFT.

Frakcjonowanie NFT to po prostu podzielenie projektu NFT na kilka części, które mają być sprzedawane pojedynczo kilku innym użytkownikom.

Frakcjonowanie to opcja inwestycyjna dla wielu twórców, która pozwala uzyskać płynność dla swoich projektów bez ich bezpośredniej sprzedaży. Ta koncepcja pozwala również użytkownikom, którzy nie są bogaci w ETH, na przechwalanie się prawami do NFT blue Chip.

Ta koncepcja poprawia włączenie i uczestnictwo w dynamicznie rozwijającej się przestrzeni NFT dzięki strojom takim jak Fractal wśród tych, którzy napędzają powiązane unikalne innowacje NFT.

Original Source: https://thecoinrise.com/fractional-changes-name-to-tessera-and-lands-20m-in-funding/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...