Společnost Invesco představuje fond Metaverse v hodnotě 30 milionů dolarů, aby se zapojila do nového hodnotového řetězce

Date:

Share post:

Americká nezávislá investiční společnost Invesco má spuštěna nový fond zaměřený na subjekty nakloněné Metaverse.

Fond se zaměří na to, aby byl součástí „1,4 tn podpory ekonomiky“, který je považován za Metaverse Value Chain. Podle oznámení bude investice fondu Invesco Metaverse použita k podpoře velkých, středních a malých společností. Vzhledem ke geografické rozmanitosti fondu se bude týkat Spojených států, Asie a Evropy.

Včetně toho, že fond vloží kapitál do jakékoli entity, která vytvoří virtuální ekosystém. V současné době má fond hodnotu 30 milionů USD a je registrován v Lucembursku.

Fond Invesco Metaverse bude řídit Tony Roberts, přičemž mu bude pomáhat James McDermottroe, oba z týmu Invesco pro akcie Asia & Emerging Markets se sídlem ve Velké Británii. Výkonnost fondu bude posuzována oproti benchmarku MSCI AC World (Net Total Return) a jeho správcovský poplatek bude činit 0,75 %.

Hodnotový řetězec Metaverse byl vytvořen jednou z největších světových účetních společností, PwC, ve zprávě vydané v prosinci 2020.

Při pokusu o odhad počtu ekonomických výhod, které může virtuální realita (VR) a rozšířená realita (AR) přinést, byla vypočtena hodnota 1,5 bilionu dolarů. Předpokládá se, že se tento odhad projeví v příštích osmi letech.

Invesco Metaverse Fund Zaměření na dynamické tématické oblasti

Při vytváření konektivity Metaverse Tony vysvětlil, že společnost pro správu investic bude těžit z nejvíce prosperující části ekonomiky. Fond Invesco metaverse „bude mít pravděpodobně transformační dopad na různá odvětví, jako je zdravotnictví, logistika, vzdělávání a sport“. řekl: “Budeme se snažit využít těchto příležitostí prostřednictvím vysoce selektivního přístupu založeného na ocenění.”

Invesco hodlá fond aktivně spravovat a využívat k tomu, aby se zaměřil na sedm klíčových trendů v ekonomice. Většina těchto tematických okruhů je přímo či nepřímo nakloněna metaverzu. Několik z těchto klíčových oblastí zájmu jsou operační a počítačové systémy nové generace, sítě pro hyperkonektivitu a hardware a zařízení, které poskytují přístup k Metaverse.

Známý jako jeho dobře zacílený burzovně obchodovaný fond (ETF), fond Invesco Metaverse Fund by prozkoumal blockchainová řešení, platformy nakloněné umělé inteligenci a jakýkoli skutečný nástroj, který urychlí digitalizaci v ekonomice.

Original Source: https://thecoinrise.com/invesco-introduces-30m-metaverse-fund-to-tap-into-new-value-chain/?rand=1304

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...