Samsung Securities plánuje spuštění své kryptoměnové burzy

Date:

Share post:

Finanční gigant Samsung Securities posiluje své krypto pozice s navrhovaným zahájení kryptoměnové burzy.

Na základě zpráv bylo shromážděno, že společnost Samsung v současné době provádí studie a výzkum nejlepších strategií pro vstup do kryptoměnového prostoru. Dříve zažila neúspěšný krypto podnik v roce 2021, kdy nemohla získat potřebné talenty pro správu své nově vyvinuté platformy pro obchodování s kryptoměnami.

Samsung Securities patří mezi sedm jihokorejských makléřských firem, které rozeslaly žádosti o předběžné schválení. Aplikace je předběžným schválením požadujícím oprávnění k vytvoření krypto burzy. Mirae Asset Securities je další z těch firem, které podaly žádost.

Mirae Asset Securities je podle tržní kapitalizace největší investiční bankovnictví a makléřská společnost v Jižní Koreji. Investiční banka má dceřinou společnost pod její přidruženou společností Mirae Consulting. Konzultační pobočka je pověřena najímáním technického personálu pro různé kryptoměny včetně bitcoinu (BTC), etherea (ETH) a nezaměnitelných tokenů (NFT).

Jakmile budou jejich žádosti schváleny, začnou tyto společnosti fungovat jako kryptoburza v první polovině roku 2023. Proslýchá se, že tento zvýšený zájem o kryptoprůmysl v Jižní Koreji je výsledkem jmenování nového prezidenta.

Jižní Korea se otevírá kryptoprůmyslu

Yoon Suk-Yeol se právě ujal úřadu prezidenta v zemi a hodlá se přemístit zemi jako kryptocentrický národ. Během své volební kampaně zaručil občanům, že deregulace BTC a dalších kryptoměn začne, jakmile se stane prezidentem.

Ve své tehdejší výpovědi řekl;

“Musíme přejít na systém negativní regulace, abychom zajistili, že alespoň trh s virtuálními aktivy nebude mít žádné starosti.”

Kromě mnoha společností, které mají v úmyslu zřídit své kryptoburzy v Jižní Koreji, tato asijská země obecně upevňuje svou kontrolu nad kryptoprůmyslem. Ještě přesvědčivější je skutečnost, že Jižní Korea uzavřela partnerství s Komisí pro finanční služby (FSC). návrh směrnice pro krypto regulace.

Toto partnerství má pomoci ochránit Jihokorejce před riziky a nejistotami na nestálém krypto trhu.

Nedávno Jižní Korea oznámila své plány uvalit na výsadky asi 10-50% darovací daň. Bylo to způsobeno úvahou, že krypto airdrops jsou dary, a proto spadají do kategorie, která platí daň.

Original Source: https://thecoinrise.com/samsung-securities-plans-to-launch-its-cryptocurrency-exchange/?rand=1304

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

G7 grăbește discuțiile privind reglementarea strictă a criptografice

Grupul internațional al celor șapte, denumit pe scară largă G7, este încă îngrijorat de implozia și depunerea de...

G7, 엄격한 암호화 규제에 대한 논의 촉진

G7으로 널리 알려진 국제 그룹 오브 세븐(Group of Seven)은 여전히 ​​암호화폐 거래소 FTX의 파열 및 파산 신청에 대해...

G7 urychluje diskuse o přísné regulaci kryptoměn

Mezinárodní skupina sedmi široce označovaná jako G7 je stále znepokojena imploze a bankrotem kryptoměnové burzy FTX, a proto...

G7 Hastens Discussions on Strict Crypto Regulation

The international Group of Seven widely referred to as G7 is still concerned about the implosion and bankruptcy...