Republic Capital vede Gunzilla Games k získání 46 milionů dolarů v novém investičním kole

Date:

Share post:

Gunzilla Games, autonomní herní platforma AAA umístěná v německém Frankfurtu, má zajistilo 46 milionů dolarů ve svém posledním investičním kole.

Herní platforma hledá způsoby, jak redefinovat žánr Battle Royale, online střílečku. Proto s finančními prostředky bude postavena nová platforma označená GunZ, která hráčům umožní. V GunZ budou mít hráči kompletní vlastnictví svého herního majetku.

Mezitím investiční kolo Gunzilla vedla online investiční společnost Republic Capital v růstové fázi.

Kolo se také zúčastnilo dalších klíčových investorů, jako jsou Griffin Gaming Partners, Animoca Brands, Jump Crypto, RW3 Ventures, CoinFund, Shima Capital, Dominance Ventures, GSR, Kucoin Labs, Spartan Investment Group, AlphaCrypto Capital, Blizzard, Digital Strategies, Morningstar Ventures, Gamegroove Capital, Formless Capital, NGG a Huobi Group. Samostatně bude Huobi pověřena údržbou technické infrastruktury projektu.

Zanedlouho se GunZ stane základem Off The Grid (OTG), nové AAA Battle Royale 2.0 střílečky z pohledu třetí osoby zasazené do dystopické kyberpunkové budoucnosti.

OTG nabízí hráčům obchodování s předměty ve hře, typ systému odměn, kde si hráči mohou zakoupit nové předměty ve hře od ostatních hráčů, kteří je buď získali ve hře, nebo si je koupili od sebe navzájem.

Funkce obchodování GunZ je volitelná

Gunzilla má v úmyslu spolupracovat s jakoukoli kryptofirmou třetí strany, která podporuje technologii nezaměnitelných tokenů (NFT) nebo interní tržiště založené na blockchainu, aby převzala kontrolu nad obchodováním.

Přestože vývojáři GunZ pozitivně hodnotí potenciál hry nabídnout lepší uživatelský zážitek, je plně volitelná. Hráči, kteří nemají zájem o možnost obchodování, mohou jednoduše přeskočit možnost funkce a hrát hru bez jakýchkoli poplatků nebo překážek.

Na základě prohlášení na jeho webových stránkách byli hráči ujištěni, že herní stránka nebude převedena na monetizovaný podnik. Gunzilla „nikdy neprodá NFT přímo své hráčské komunitě, ani nebude skrývat postup ani žádné herní funkce za zpeněžený paywall,“

Vlad Korolev, CEO a spoluzakladatel Gunzilly ujišťuje hráče, že s OTG a GunZ přichází nový herní standard. Na rozdíl od všech ostatních herních platforem, cokoliv, co hráč vydělá při používání obchodní možnosti, patří pouze hráči bez ohledu na situaci.

kromě Magic VenturesAndreessen Horowitz a Plánované zvýšení investic Konvoy VenturesToto kolo financování přichází jako další ambiciózní krok, který má pomoci vytvořit budoucnost her na Web3.0.

Original Source: https://thecoinrise.com/republic-capital-leads-gunzilla-games-to-raise-46m-in-new-investment-round/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...