Oto, co Scaramucci uważa na temat pozycji Bitcoina w świecie finansów

Date:

Share post:

W wywiadzie Scaramucci stwierdził, że na razie nie jest dobrym pomysłem wykorzystywanie inwestycji bitcoinowych do ochrony bogactwa przed inflacją.

Pomimo tego, że jest zdecydowanym zwolennikiem bitcoina, Anthony Scaramucci, założyciel firmy finansowej SkyBridge Capital, uważa, że ​​największa kryptowaluta nie osiągnęła jeszcze rangi zabezpieczenia przed inflacją. Wierzy, że stanie się to, gdy będzie miliard portfeli Bitcoin.

W ciągu wywiad z CNBC Scaramucci twierdził, że na razie nie jest dobrym pomysłem wykorzystywanie inwestycji bitcoinowych do ochrony bogactwa przed inflacją. Uważa, że ​​gdy aktywa dotrą do miliarda portfeli na całym świecie, będą „wystarczająco dojrzałe” i będą miały te cechy.

Bitcoin wciąż czeka na masową adopcję: Scaramucci

Były urzędnik Białego Domu uważał również, że jeśli duże organizacje lubią BlackRock tworzy produkty związane z Bitcoinem, stanie się to kwestią masowej adopcji. Przyznał, że dołączył do ekosystemu BTC, gdy portfeli było zaledwie 80 milionów, podczas gdy obecnie jest ich ponad 300 milionów.

Główny zasób cyfrowy jest wciąż na wczesnym etapie i podobnie jak każda inna innowacja, wymaga czasu, aby pokonać zmienność i stać się preferowaną opcją inwestycyjną, według Scaramucciego, powtarzając niektóre z jego wcześniejszych uwag.

Niedawno porównał obecną kryptozimę do bańki DotCom z 2000 roku. Ten ostatni zamknął wiele bezcelowych przedsięwzięć, ale niektóre, takie jak Amazon i eBay, przetrwały krach i są teraz gigantami w branży. Według Scaramucciego, podobny wpływ będzie miała ogólnobranżowa bessa dla aktywów cyfrowych, a bitcoin ostatecznie wygra.

Scaramucci, który tymczasowo pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji Białego Domu za administracji Donalda Trumpa, uważa, że ​​poważna instytucja może znacznie zwiększyć poziom akceptacji bitcoina. Stwierdził:

„Ludzie nie zwracają bacznej uwagi na to, co robi BlackRock. Jeśli Larry Fink i jego zespół tworzą produkt związany z BTC, który mówi ci, że istnieje popyt instytucjonalny… Myślę, że jest to ogromna rzecz, która nie została wyjaśniona tak bardzo, jak powinna.

Kilka dni temu Scaramucci przedstawił swoją prognozę ceny Bitcoina i powiedział, że BTC wkrótce osiągnie 300 000 $.

Original Source: https://thecoinrise.com/heres-what-scaramucci-believes-of-the-position-of-bitcoin-in-the-financial-world/?rand=1289

Author : Anisha Pandey

Related articles

G7 Acelera Discussões Sobre Rigorosa Regulamentação de Criptomoedas

O Grupo dos Sete internacional, amplamente conhecido como G7, ainda está preocupado com a implosão e pedido de...

G7、厳格な暗号規制に関する議論を急ぐ

G7 として広く言及されている国際的な G7 は、仮想通貨取引所 FTX の内破と破産申請を依然として懸念しており、したがって、 押す 暗号業界のより堅牢で厳格な規制のために。 明らかに、英国、カナダ、イタリア、ドイツ、日本、フランス、米国を含むこの協会の加盟国は、暗号法に関する進行中の議論を早めることを計画しています. 起草された計画に基づいて、中央銀行の幹部と財務大臣は5月中旬までに収束するはずです。 この会議は、岸田文夫首相が広島で 2023 年に首脳会議を開催する数日前に予定されています。 注目に値するのは、バハマに本社を置く仮想通貨取引所 FTX の破綻と、 辞任 ...

G7 تسرع المناقشات حول تنظيم التشفير الصارم

لا تزال مجموعة السبعة الدولية التي يشار إليها على نطاق واسع باسم G7 تشعر بالقلق إزاء الانهيار الداخلي...

G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده...