OpenSea dostosowuje politykę dotyczącą kradzieży przedmiotów i kradzieży, aby zapewnić miejsce na elastyczność

Date:

Share post:

OpenSea, największy rynek tokenów niewymiennych (NFT) w ekosystemie blockchain, ogłosił, że wprowadził unikalną zmianę w polityce dotyczącej kradzieży przedmiotów. Biorąc do Twitter do udostępnienia W ogłoszeniu firma stwierdziła, że ​​jej celem jest zapewnienie większej jasności i przejrzystości polityki dotyczącej kradzieży przedmiotów.

Według OpenSea ta polityka „ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszej społeczności, ale wiemy, że w niektórych przypadkach jej skutki uboczne podważyły ​​Twoje zaufanie do naszej platformy”. Platforma transakcyjna NFT uznała swoją rolę w „nieproaktywnym i przejrzystym komunikowaniu powodów” niektórych swoich podejść.

O zmianach w polityce OpenSea

Zgodnie ze zmianami w polityce, OpenSea poinformowała, że ​​nie będzie już ograniczać otrzymywanych przez policję zgłoszeń dotyczących skradzionych przedmiotów do zgłoszeń eskalowanych, ale będzie liczyć się we wszystkich zgłoszonych przypadkach. Giełda powiedziała, że ​​jeśli raport policyjny nie zostanie przesłany tydzień po zgłoszeniu skradzionego przedmiotu, ponownie go aktywuje do handlu.

„Wezwaliśmy już do dostosowania elementów sposobu, w jaki realizujemy naszą politykę. Po pierwsze, rozszerzamy sposoby, w jakie korzystamy z raportów policyjnych: zawsze używaliśmy ich do eskalacji sporów, ale teraz będą używane do potwierdzania wszystkich zgłoszeń kradzieży” – powiedział OpenSea w wątku na Twitterze. „W przypadku wszystkich przyszłych zgłoszeń, jeśli nie otrzymamy zgłoszenia policyjnego w ciągu 7 dni, ponownie włączymy kupowanie i sprzedawanie zgłoszonego przedmiotu. Ta zmiana pomoże zapobiec fałszywym raportom. Uważamy, że to dobry pierwszy krok i jesteśmy wdzięczni za sugestie społeczności”.

Ponadto rynek NFT pracuje nad sposobem, w którym użytkownicy zgłaszający skradzione przedmioty będą mogli łatwo ponownie wystawić je na sprzedaż, gdy przedmioty zostaną odzyskane lub gdy zdecydują się wycofać swoje zgłoszenia. Zazwyczaj odbywa się to często za pomocą notarialnego poświadczenia.

Według OpenSea, jej długoterminowy plan polega na ciągłym znajdowaniu działającego rozwiązania, aby zapobiegać skradzionym przedmiotom i rozwiązywać je na swojej platformie.

Startup powiedział, że jest zaangażowany w budowanie zaufania w sposób pionowy, tak aby zaufanie przepływało między OpenSea a jego użytkownikami i odwrotnie. Oczekiwaniem po tej zmianie w polityce jest to, że użytkownicy będą mieli lepsze doświadczenia handlowe, a także ograniczenie pozwów przeciwko platformie.

Original Source: https://thecoinrise.com/opensea-adjusts-its-stolen-items-and-thefts-policy-to-make-room-for-flexibility/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...