NFT se pro Nike stávají úspěšným zdrojem příjmů

Date:

Share post:

Aby společnost Nike pokročila ve své strategii web3 a metaverse, koupila v prosinci loňského roku NFT startup RTFKT.

Nezaměnitelné tokeny (NFT) jsou pro společnosti potenciálně zajímavým zdrojem příjmů. Některé jsou přitahovány náhodou, aby si vytvořily užší vztahy se svými následovníky, zatímco jiné se zaměřují pouze na zvýšení příjmů na uživatele prostřednictvím NFT dropů a merchandisingu. NFT přinášejí miliony dolarů společnostem jako Nike, Dolce & Gabbana, Tiffany, Gucci a Adidas.

Zdá se však, že Nike objevila ideální vzorec a spojila s ním virtuální dobrodružství legendární práva k ochranné známce metaverse vygenerovat ohromující příjmy ve výši 185 milionů dolarů z prodeje NFT. V následujících situacích rozvíjet svůj web3 strategie, Nike koupila NFT startup RTFKT v prosinci loňského roku, jak uvedl TheCoinRise.

Kromě 93 milionů dolarů v primárních tržbách a 92 milionů dolarů v licenčních poplatcích získala společnost téměř 1,3 miliardy dolarů v objemu transakcí ze sekundárního obchodování svých NFT. data sestavil Dune Analytics.

Kolekce NFT MNLTH s tématikou Sneakers, která společnosti se sportovním oblečením přinesla 24,22 milionů dolarů, se umístila na druhém místě po CloneX na seznamu kolekcí Nike s největšími vydělanými licenčními poplatky, a to s 39,93 miliony dolarů.

Následující sbírky také přinesly alespoň 1 milion dolarů na licenčních poplatcích: Skin Vail: EVOX, MNLTH2, Mint Vial, RTFKT Pod X, CryptoKick a bonusové položky RTFKT.

Nike si užívá NFT sázku

Nike zaregistrovala minulý měsíc 6 362 ETH navzdory skutečnosti, že jejich celkové transakce NFT se za poslední tři měsíce snížily. Jeho největším měsícem byl duben, kdy přinesl 12 776 ETH, čímž překonal ekvivalent 11 357 v prosinci 2022, v měsíci, kdy zakoupil RTFKT.

Přestože D&G, Tiffany, Gucci a Adidas, kteří inkasovali 25,6 milionů dolarů, 12,6 milionů dolarů, 11,5 milionů dolarů a 10,9 milionů dolarů, jsou nejbližšími konkurenty společnosti Nike, velkou část obrovského úspěchu společnosti Nike v oblasti NFT lze vysledovat právě její akvizicí. z RTFKT.

O důsledcích spojení lze diskutovat. Zdá se však, že běžným společnostem získání podnikání plně zaměřeného na web3 jako součásti jejich strategie web3 pravděpodobně přinese lepší výsledky než navázání krátkodobé spolupráce.

Original Source: https://thecoinrise.com/nfts-turn-to-be-a-successful-revenue-source-for-nike/?rand=1304

Author : Anisha Pandey

Related articles

G7 Hastens Discussions on Strict Crypto Regulation

The international Group of Seven widely referred to as G7 is still concerned about the implosion and bankruptcy...

El G7 acelera las discusiones sobre la estricta regulación de las criptomonedas

El Grupo de los Siete internacional ampliamente conocido como G7 todavía está preocupado por la implosión y la...

G7 versnelt discussies over strikte cryptoregulering

De internationale Group of Seven, algemeen aangeduid als G7, maakt zich nog steeds zorgen over de implosie en...

G7, Katı Kripto Düzenlemesi Konusunda Tartışmaları Hızlandırıyor

Yaygın olarak G7 olarak anılan uluslararası Yedili Grup, kripto para borsası FTX'in patlaması ve iflas başvurusu konusunda hala...