Nejlepší jihokorejské společnosti zabývající se cennými papíry spolupracují na spuštění kryptoburzy v roce 2023

Date:

Share post:

Několik domácích společností zabývajících se cennými papíry v Jižní Koreji se údajně přihlásilo ke spuštění kryptoburzy v první polovině roku 2023.

Několik domácích společností zabývajících se cennými papíry v Jižní Koreji se údajně přihlásilo ke spuštění virtuální burzy aktiv v první polovině roku 2023.

Podle a zpráva od NewPim se sedm velkých tuzemských společností zabývajících se cennými papíry v rámci Financial Investment Association rozhodlo spolupracovat na nové kryptoburze. Navíc údajně usilují o licencování a založení jihokorejskými finančními úřady ve druhé polovině roku 2022.

Plánovaná virtuální burza aktiv Financial Investment Association „hledá nejen obchodní modely, ale také nezávislé obchody pro každou společnost s cennými papíry,“ uvádí zpráva.

Nová kryptoburza na začátku roku 2023

Dne 22. srpna odvětví cenných papírů odhalilo, že o založení společnosti a předběžné povolení od finančních úřadů požádalo sedm velkých tuzemských společností s cennými papíry, aby v první polovině roku 2023 zahájily virtuální burzu aktiv.

Úředník z cenné papíry řekl, že jednání nezbytná pro založení se dokončují.

Do plánu rozvoje výměny digitálních aktiv se prostřednictvím společnosti Samsung Securities podílí především jihokorejský technologický lídr Samsung. Kromě toho je největším účastníkem tohoto úsilí údajně také největší investiční banka a makléřská společnost v zemi Mirae Asset Securities.

Vytvořením dceřiné společnosti pod přidruženou firmou Mirae Asset Consulting se Mirae Asset Securities připravuje na spuštění společnosti s virtuálními aktivy. V souladu s tím zřejmě najímá výzkumníky a vývojáře pro digitální aktiva, jako jsou bitcoiny, ethereum a NFT. Místo agresivní propagace odvětví virtuálních aktiv si Mirae Asset Securities udržuje svou přítomnost ve skupině tím, že se připojuje k pracovní skupině pod Mirae Asset Group.

Samsung Securities na druhé straně zkoumá způsoby, jak se dostat na trh bezpečnostních tokenů založených na blockchainu.

Vstup cenných papírů na burzu aktiv je v souladu s uvolněním pravidel administrativy Yun Seok-yeol. Financial Investment Association a odvětví cenných papírů opakovaně naléhalo na „Zákon o obchodních právech virtuálních měn“ a na Komisi pro finanční služby (FSC), aby podpořily jeho schválení.

Zejména, jak uvedl TheCoinRise, jihokorejský regulátor finančního sektoru FSC údajně plánuje zakázat domácí přístup na zámořské krypto burzy neuznané regulátorem.

Original Source: https://thecoinrise.com/top-south-korean-securities-companies-to-work-together-on-launching-a-crypto-exchange-in-2023/?rand=1304

Author : Anisha Pandey

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...