Michael Moro odstupuje z funkce generálního ředitele Genesis uprostřed restrukturalizace vedení

Date:

Share post:

V rámci restrukturalizace vedení odstoupil ze své pozice současný generální ředitel Genesis Trading Michael Moro.

Podle an oznámení z firmy, šestiletý generální ředitel odstoupil a nyní vstoupil do konzultační role, aby sloužil jako poradce společnosti. Michael potvrdil, že nyní podpoří Genesis poskytováním rad v jeho nové fázi růstu.

V návaznosti na pokračující klesající trend trhu se obchodní společnost rozhodla, že sníží počet zaměstnanců na přibližně 208 zaměstnanců, což je přibližně 20% snížení oproti původnímu počtu.

Okamžitě platí rezignace generálního ředitele Michaela Mora. Mezitím bude Derar Islim Genesis Trading Chief Operating Officer, který do společnosti nastoupil před dvěma lety, působit jako generální ředitel digitální makléřské firmy. To bude čekat, až se Genesis konečně rozhodne, kdo se stane generálním ředitelem (probíhá hledání generálního ředitele na plný úvazek).

Za dva roky působení Derara u Genesis dohlížel na vývoj několika strategií a klíčových klíčových funkcí. Jako podporu společnosti Derar bude Tom Conheeney, bývalý prezident SAC Capital a zkušený manažer finančních služeb konzultovat jako hlavní poradce společnosti Genesis. Původně byl poradcem pro tým půjček, obchodování a rizik v Genesis. Conheeney bude stále pokračovat v této funkci, zatímco bude pomáhat Derarovi.

Genesis obsazuje více manažerských pozic

Kromě toho Genesis také přijal nové zaměstnance na pozice Chief Risk Officer, Chief Compliance Officer, Chief Technology Officer, Chief Legal Officer a Chief Financial Officer.

V žádném konkrétním pořadí je nyní Michael Patchen novým Chief Risk Officer, Michael Patterson je Chief Compliance Officer, Matthew Johnson je Chief Technology Officer, Alice Chan je Chief Financial Officer a Arianna Pretto-Sakmann je Chief Legal Officer. Všichni byli přijati, aby se zaměřili na „posílení celkového řízení rizik společnosti ve spolupráci s prodejním a obchodním vedením společnosti Genesis“.

V žáru restrukturalizace, Michael Saylor také rezignoval z pozice generálního ředitele ve společnosti MicroStrategy. Byl jedním z těch, kteří v roce 1989 založili firmu business intelligence.

Součástí finanční krize, kterou Genesis zažila, která vedla k restrukturalizaci a snížení této pozice, byla její expozice v problémových krypto hedgeových fondech, Three Arrows Capital (3AC). Singapurský hedgeový fond v nouzi, který je svázán s havarovaným TerraUSD, upadl do likvidace na základě nařízení soudu na Britských Panenských ostrovech.

Original Source: https://thecoinrise.com/michael-moro-steps-down-as-genesis-ceo-amidst-leadership-restructure/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...