Klient Teku vydal aktualizaci Bellatrix And Mainnet v22.8.1

Date:

Share post:

Aktualizace v22.8.1 byla vydána pro všechny uživatele Ethereum (ETH) Mainnetu v očekávání sloučení. Zahrnuto v aktualizaci, která byla propuštěn od klienta ETH 2.0 pro institucionální staking Teku, je upgrade Bellatrix a konfigurace přechodu Merge.

Vzhledem k tomu, že sloučení souvisí s přechodem z Proof-of-Work (PoW) na proof-of-stake (PoS), všechny upgrady uzlů Mainnetu musí být provedeny na verzi Teku.

Teku je klient Ethereum 2.0 navržený a vyvinutý tak, aby vyhovoval a nabízel institucionální a bezpečnostní řešení.

Je pozoruhodné, že jeho design je takový, že svým uživatelům poskytuje možnosti vytyčování. Programovacím jazykem tohoto nástroje ETH je Java a jeho údržbu provádí stejný tým stojící za open-source etherovým klientem Apache 2.0, Hyperledger Besu.

Bellatrix, což je konsenzuální vrstva, je první fází upgradu, která spustí spuštění Merge. Mezi aktivací upgradu Bellatrix a spuštěním Merge bude muset uplynout 14denní období. Toto období umožní síti dosáhnout požadované celkové obtížnosti terminálu (TTD) pro zahájení sloučení.

V současné době je předběžná TTD 58 750 000 000 000 000 000 000 a podléhá úpravě v závislosti na výsledku, až bude nakonec napuštěna do propuštění klienta.

Jak oznámila společnost Teku, aktivace upgradu Bellatrix je naplánována na 6. září. Proto se očekává, že všichni uživatelé ETH Mainnet iniciovali všechny aktualizace před aktivací Bellatrix.

Jakmile bude Bellatrix aktivována, bude povoleno a aktualizováno několik konfiguračních hodnot, aby se parametry trestu přesunuly na jejich konečné maximální hodnoty zabezpečení. Provedení transakce ExecutionPayload bude také přidáno do řetězce beacon. Většina povinností validátorů se nezmění.

Spekulace obklopující sloučení

Očekává se, že Merge bude konečně spuštěno 15. září. Přetrvává několik mylných představ o sloučení. Mezi takové mylné představy patří skutečnost, že sloučení povede ke snížení poplatků za plyn.

Nadace Ethereum odpověděl, že to není pravda. Veřejnost také věří, že transakce budou prováděny rychleji po The Merge, což je další nepravda, kterou Ethereum Foundation objasnila.

Sloučení je vysoce očekávaná událost a mezi mnoha tlaky je vázáno, že se síť Ethereum stane obecně použitelnějším protokolem.

Original Source: https://thecoinrise.com/teku-client-release-bellatrix-and-mainnet-update-v22-8-1/?rand=1304

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...