İşte Scaramucci, Bitcoin’in finans dünyasındaki konumu hakkında ne düşünüyor?

Date:

Share post:

Bir röportajda Scaramucci, serveti enflasyondan korumak için bitcoin yatırımlarını kullanmanın şimdilik iyi bir fikir olmadığını iddia etti.

Finans firması SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, bitcoin’in sesli bir savunucusu olmasına rağmen, en büyük kripto para biriminin henüz enflasyona karşı korunma statüsüne ulaştığını düşünmüyor. Bunun bir milyar Bitcoin cüzdanı olduğunda gerçekleşeceğine inanıyor.

bir röportaj yapmak CNBC ile Scaramucci, serveti enflasyondan korumak için bitcoin yatırımlarını kullanmanın şimdilik iyi bir fikir olmadığını iddia etti. Varlık dünya çapında bir milyar cüzdana ulaştığında, “yeterince olgun” olacağına ve bu özelliklere sahip olacağına inanıyor.

Bitcoin hala kitlesel benimsenmeyi bekliyor: Scaramucci

Eski Beyaz Saray yetkilisi ayrıca, büyük kuruluşların beğenirse BlackRock, Bitcoin ile ilgili ürünler yaratıyor, kitlesel bir benimsenme meselesi haline gelecektir. Sadece 80 milyon cüzdan varken BTC ekosistemine katıldığını kabul etti, oysa şimdi 300 milyondan fazla var.

Ana dijital varlık hala erken aşamalarında ve diğer herhangi bir yenilik gibi, volatilitesini yenmek ve kendisini tercih edilen bir yatırım seçeneği olarak kurmak için zamana ihtiyaç duyuyor.

Yakın zamanda mevcut kripto kışını 2000’lerin DotCom balonuyla karşılaştırdı. İkincisi birçok anlamsız girişimi kapattı, ancak Amazon ve eBay gibi bazıları kazadan sağ çıktı ve şimdi endüstri devleri. Scaramucci’ye göre, dijital varlıklar için endüstri çapındaki ayı piyasasının benzer bir etkisi olacak ve sonunda bitcoin tartışmasız bir şekilde zirveye çıkacak.

Donald Trump yönetimi sırasında Beyaz Saray İletişim Direktörü görevini geçici olarak üstlenen Scaramucci, büyük bir kurumun bitcoin kabul seviyesini önemli ölçüde artırabileceğine inanıyor. Belirtti:

“İnsanlar BlackRock’un ne yaptığına fazla dikkat etmiyor. Larry Fink ve ekibi, size orada kurumsal talep olduğunu söyleyen BTC ile ilgili bir ürün kuruyorsa… Bence bu, olması gerektiği kadar açıklanmayan çok büyük bir şey.”

Birkaç gün önce, Scaramucci, Bitcoin fiyat tahminini gösterdi ve BTC’nin yakında 300.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Original Source: https://thecoinrise.com/heres-what-scaramucci-believes-of-the-position-of-bitcoin-in-the-financial-world/?rand=1280

Author : Anisha Pandey

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...