Invesco صندوق 30 میلیون دلاری Metaverse را برای ورود به زنجیره ارزش جدید معرفی می کند

Date:

Share post:

شرکت مستقل مدیریت سرمایه گذاری آمریکایی Invesco دارای راه اندازی شد یک صندوق جدید که به سمت نهادهای متاورس متمایل است.

تمرکز این صندوق این است که بخشی از “تقویت 1.4 تریلیون پوندی به اقتصاد” باشد که به عنوان زنجیره ارزش Metaverse در نظر گرفته می شود. بر اساس این اطلاعیه، سرمایه گذاری صندوق Invesco Metaverse برای حمایت از شرکت های بزرگ، متوسط ​​و کوچک استفاده خواهد شد. با توجه به تنوع جغرافیایی این صندوق، در سراسر ایالات متحده، آسیا و اروپا قطع خواهد شد.

به طور کلی، این صندوق سرمایه را در هر نهادی که اکوسیستم مجازی را ایجاد کند، فرو خواهد برد. در حال حاضر، ارزش این صندوق 30 میلیون دلار است و در لوکزامبورگ ثبت شده است.

صندوق Invesco Metaverse توسط تونی رابرتز مدیریت می شود و جیمز مک درموترو، هر دو از تیم سهام آسیا و بازارهای نوظهور مستقر در انگلستان در Invesco، به او کمک می کند. عملکرد صندوق بر اساس معیار MSCI AC World (بازده کل خالص) ارزیابی خواهد شد و هزینه مدیریت آن 0.75٪ خواهد بود.

زنجیره ارزش Metaverse توسط یکی از شرکت های بزرگ حسابداری جهان، PwC در گزارشی که در دسامبر 2020 منتشر شد، ابداع شد.

با تلاش برای تخمین تعداد مزایای اقتصادی که واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) می توانند به همراه داشته باشند، ارزش آن 1.5 تریلیون دلار محاسبه شد. این تخمین قرار است در هشت سال آینده منعکس شود.

Focus Invesco Metaverse Fund بر روی حوزه های موضوعی شناور

تونی در حین برقراری ارتباط متاورس توضیح داد که شرکت مدیریت سرمایه گذاری روی پررونق ترین بخش اقتصاد سرمایه گذاری خواهد کرد. صندوق متاورس Invesco “احتمالاً تأثیری دگرگون کننده در صنایع مختلف مانند مراقبت های بهداشتی، لجستیک، آموزش و ورزش خواهد داشت.” او گفت: “ما به دنبال استفاده از این فرصت ها از طریق یک رویکرد بسیار انتخابی و آگاهانه ارزش گذاری خواهیم بود.”

Invesco در نظر دارد تا به طور فعال این صندوق را برای تغییر نگاه خود به هفت روند کلیدی در اقتصاد مدیریت و از آن استفاده کند. بیشتر این حوزه های موضوعی به طور مستقیم یا غیرمستقیم به سمت فراجهان تمایل دارند. تعدادی از این حوزه‌های اصلی مورد علاقه عبارتند از نسل بعدی سیستم‌های عامل و رایانه، شبکه‌های اتصال بیش از حد، و سخت‌افزار و دستگاه‌هایی که دسترسی به Metaverse را فراهم می‌کنند.

شناخته شده برای صندوق قابل معامله در بورس که به خوبی هدف گذاری شده است محصولات (ETF)، صندوق Invesco Metaverse راه‌حل‌های بلاک چین، پلتفرم‌های متمایل به هوش مصنوعی و هر ابزار واقعی را که دیجیتالی‌سازی را در اقتصاد سرعت می‌بخشد، بررسی می‌کند.

Original Source: https://thecoinrise.com/invesco-introduces-30m-metaverse-fund-to-tap-into-new-value-chain/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Woman Loses Money To Crypto Scam Via Match Making Site In Mumbai

Crypto fraud has become an issue in the last few years, causing pain and losses for the victims....

One Year Before the Bitcoin Halving 2024: How to Prepare

With just one year left before the much-anticipated Bitcoin halving event, experts and investors in the crypto industry...

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...