Indie staną się globalnym centrum Web3 dzięki uruchomieniu obiecującego forum Blockchain

Date:

Share post:

Według indyjskiej platformy wsparcia blockchain Indie staną się światowym centrum technologii blockchain i web3.

Indie staną się światowym centrum technologii blockchain i web3, zgodnie z niedawno ustanowioną indyjską platformą wspierającą blockchain. India Blockchain Forum (IBF) zostało niedawno ogłoszone przez grupę wybitnych indyjskich influencerów blockchain z doświadczeniem w handlu, NFT, Metaverse, cyberprzestępczości itp.

Według mediów raportyJayesh Ranjan, główny sekretarz stanu ds. przemysłu, handlu i technologii informacyjnej, wziął udział w wydarzeniu w Hyderabadzie, drugim co do wielkości centrum technologicznym w Indiach.

Aby rozwijać web3, będzie wykorzystywać podejście oparte na współpracy i współpracować z władzą wykonawczą, organami regulacyjnymi, przemysłem i instytucjami akademickimi.

Według doniesień prasowych IBF wybrał 10-punktowy program, który obejmuje opracowanie India Blockchain Stack, przyspieszenie środowiska startowego, pomoc firmom zajmującym się technologią blockchain i budowanie puli talentów do długoterminowego rozwoju ekosystemu blockchain.

Specjalne grupy zainteresowań (SIG) zajmujące się tematami takimi jak CBDC, Metaverse i ramy polityki zostaną utworzone z wykorzystaniem puli wpływowych osób posiadających wiedzę w różnych obszarach blockchain.

IBF ma na celu uczynienie Indii globalnym hubem Web3

Według źródeł medialnych powołujących się na PR forum z wydarzenia, wkrótce zostanie uruchomiona kampania członkowska mająca na celu zbudowanie największej społeczności web3 na świecie.

Ranjan, który założył indyjską organizację wspierającą blockchain, ogłosił, że rząd stanu Telangana zamierza wspierać aplikacje web3 poprzez udostępnienie regulacyjnej piaskownicy. Pomoże startupom w opracowywaniu rozwiązań blockchain dla NFT, tokenów i innych zastosowań. Stwierdził:

„Ta piaskownica pomoże stworzyć znaczący dialog między wszystkimi zainteresowanymi stronami, w tym organami regulacyjnymi, start-upami i decydentami, aby osiągnąć zniuansowane podejście do opracowania skutecznego frameworka web3”.

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność kryptowalut i surowe stanowisko władz i rządów, inauguracja skoncentrowanego na Indiach forum poparcia dla blockchainów nabiera znaczenia.

The Niedawno rozpoczęła się Dyrekcja Wykonania przyjrzenie się zaangażowaniu dziesięciu giełd kryptowalut w operacje prania pieniędzy po rządowych wysoki 30% podatek od zysków kapitałowych oraz nałożenie 1% podatku u źródła (TDS) na wszystkie transakcje kryptowalutowe.

Original Source: https://thecoinrise.com/india-to-become-a-web3-global-hub-with-the-launch-of-a-promising-blockchain-forum/?rand=1289

Author : Anisha Pandey

Related articles

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...

Crypto Industry Receives Protection with New Blockchain Regulatory Bill

Member of the US House of Representatives and Majority Whip Tom Emmer has recently introduced a new bill...