Indie se stane globálním centrem Web3 se spuštěním slibného fóra blockchainu

Date:

Share post:

Indie se podle indické platformy pro obhajobu blockchainu stane světovým centrem pro blockchain a technologii web3.

Indie se stane světovým centrem pro blockchain a technologii web3, podle nedávno založené indické platformy pro obhajobu blockchainu. Indie Blockchain Forum (IBF) bylo nedávno oznámeno skupinou předních indických blockchain influencerů se zkušenostmi v obchodování, NFT, Metaverse, kybernetické kriminalitě atd.

Podle médií zprávyJayesh Ranjan, hlavní tajemník státu pro průmysl, obchod a informační technologie, se zúčastnil akce v Hajdarábádu, druhém největším indickém technologickém centru.

K rozvoji webu3 bude využívat kolaborativní přístup a spolupracovat s exekutivou, regulačními orgány, průmyslem a akademickými institucemi.

Podle zprávy si IBF zvolila 10bodovou agendu, která zahrnuje vývoj India Blockchain Stack, urychlení startovacího prostředí, pomoc firmám s blockchainovou technologií a vybudování talentové skupiny pro dlouhodobý rozvoj blockchainového ekosystému.

Zvláštní zájmové skupiny (SIG) na témata jako CBDC, Metaverse a politický rámec budou vytvořeny pomocí skupiny influencerů se znalostmi v různých oblastech blockchainu.

Cílem IBF je učinit z Indie globální centrum Web3

Podle mediálních zdrojů s odkazem na PR fóra z této události bude brzy zahájena členská akce s cílem vybudovat největší web3 komunitu na světě.

Ranjan, který založil indickou organizaci pro obhajobu blockchainu, oznámil, že vláda státu Telangana má v úmyslu podporovat aplikace web3 uvolněním regulačního sandboxu. Pomůže startupům při vývoji blockchainových řešení pro NFT, tokeny a další použití. prohlásil:

„Toto sandbox pomůže vytvořit smysluplný dialog mezi všemi zúčastněnými stranami, včetně regulačních orgánů, začínajících firem a tvůrců politik, aby se dospělo k nuancovanému přístupu při vývoji efektivního rámce web3.“

Vzhledem k rostoucí popularitě kryptoměn a přísnému postoji úřadů a vlád nabývá inaugurace fóra pro advokacii blockchainu zaměřeného na Indii.

The Ředitelství prosazování práva nedávno začalo zkoumání zapojení deseti kryptoměnových burz do operací praní špinavých peněz po vládních operacích vysoká 30% daň z kapitálových výnosů a uvalení 1% daňové srážky u zdroje (TDS) na všechny transakce s kryptoměnami.

Original Source: https://thecoinrise.com/india-to-become-a-web3-global-hub-with-the-launch-of-a-promising-blockchain-forum/?rand=1304

Author : Anisha Pandey

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...