Galaxy Digital hledá další fúze a akvizice

Date:

Share post:

Společnost Galaxy Digital, lídr v oblasti digitálních aktiv a blockchainu, zvažuje další fúze a akvizice i poté ztrátou přes 554 milionů dolarů ve druhém čtvrtletí. Podle generálního ředitele a zakladatele společnosti Michaela Novogratze má Galaxy Digital stále po ruce 1 miliardu dolarů a má zájem získat další kapitál na uzavření dalších obchodů.

Hlavní oblastí zájmu Galaxy je tokenizace. Novogratz vysvětlil, že tokenizace je specifický prostor, který ho osobně oslovuje. I když zmínil, že přesun do prostoru tokenizace by měl být proveden s trochou trpělivosti.

Generální ředitel propůjčuje svůj hlas, aby povzbudil konvenční finanční instituce, aby zintenzivnily své úsilí o další fúze a akvizice kryptoměn. Novogratz požádal, aby více rizikových kapitálů hrálo významnou roli při vystupování jak jako věřitel, tak jako konsolidátor pro krypto sektory.

Na památku svého postoje prohlásil: „Letos nepřichází hora kapitálu, ale stále mám pocit, že do našeho prostoru míří téměř čas a kapitál.“

Podobně poukázal na těžební průmysl a potvrdil, že k posílení jeho růstu je třeba vložit více kapitálu. Zatímco Galaxy Digital usiluje o další fúze a akvizice, zvažuje také snížení počtu zaměstnanců, nákladů na prodejce a dalších výdajů.

Galaxy Digital Still Solvent po ztrátě 554 milionů $

Finanční společnost před několika dny zveřejnila analýzu účtů za období tří a šesti měsíců, které skončilo 30. června. Z analýzy vyplynulo, že ve 2. čtvrtletí byly zaznamenány téměř půlmiliardové ztráty. V porovnání s tím je to trojnásobek ztráty, kterou utrpěl přibližně ve stejném období před třemi lety.

Většina ztrát pocházela z „nerealizovaných ztrát na digitálních aktivech a [its] investice do našich obchodů Trading a Principal Investments.“ Ve snaze kompenzovat ztráty bylo uloženo zvýšení příjmů z těžby. Z výnosů z těžby bylo zaznamenáno přibližně 10,9 milionu USD, což představuje o něco více než 2 % celkových vzniklých ztrát.

Mezitím společnost Galaxy Digital prohlásila, že je solidně solventní, protože má stále 1 miliardu dolarů v hotovosti a digitální aktiva v hodnotě 474,3 milionů dolarů. Dobrá výkonnost firmy je dnes již běžným trendem loni vykázal podobný růst ve 3. čtvrtletí a následující čtvrtletí

Original Source: https://thecoinrise.com/galaxy-digital-on-the-lookout-for-more-mergers-and-acquisitions/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

XRP Price Rallies To 4-Month High Amid Renewed Optimism For Ripple

XRP price rallied sharply today, soaring to new heights and leaving cryptocurrency enthusiasts thrilled. The digital asset has...

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...