G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

Date:

Share post:

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX است و بنابراین، هل دادن برای مقررات قوی تر و سختگیرانه تر برای صنعت کریپتو.

به طور مشخص، کشورهای عضو این جامعه که شامل بریتانیا، کانادا، ایتالیا، آلمان، ژاپن، فرانسه و ایالات متحده می‌شود، قصد دارند بحث‌های جاری در مورد قوانین کریپتو را تسریع کنند.

بر اساس برنامه های تدوین شده آنها، باید تا اواسط اردیبهشت، مدیران بانک مرکزی و وزرای دارایی همگرایی داشته باشند. این نشست قرار است چند روز قبل از برگزاری نشست سال 2023، نخست وزیر ژاپن، فومیو کیشیدا در هیروشیما برگزار شود.

شایان ذکر است، بدیهی است که سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX مستقر در باهامیان و استعفا سام بنکمن-فرید، مدیر اجرایی (مدیر عامل) شرکت، واکنش های منفی بسیاری از نهادها را برانگیخت. تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران به ویژه معامله گران نهادی دچار اضطراب شده اند و برخی از آنها به آنها متوسل شده اند اموال را زیر قیمت فروختن دارایی های رمزنگاری آنها طبق نظرسنجی JPMorgan.

این سرمایه گذاران از حاکمیت ناکافی در صنعت کریپتو آگاهی بیشتری پیدا کرده اند و برخی از آنها دیگر به یکپارچگی این بخش اعتماد ندارند.

همچنین، فاجعه ای که دو هفته پیش در بخش بانکداری ایالات متحده رخ داد، ممکن است باعث دشمنی با صنعت نوپای کریپتو شده باشد. موسسات مالی مرتبط با رمزارز بانک سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی، و Signature Bank در عرض یک هفته به دلیل برخی عدم قطعیت های نظارتی سقوط کرد.

G7 برای بازیابی شفافیت با مقررات رمزنگاری

در حال حاضر، G-7 در تلاش است تا شفافیت و همچنین حفاظت از مشتری را از طریق سیاست‌هایی که صرافی‌های ارز دیجیتال و سایر ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط با دارایی‌های دیجیتال را هدایت می‌کنند، بازگرداند.

پیش از این، کازوشیگه کامیاما، رئیس بخش سیستم‌های پرداخت در بانک ژاپن (BOJ)، توصیه کرد کشورهای G7 یک مقررات مشترک رمزنگاری را اتخاذ کنند. اگرچه، او این پیشنهاد را در زمانی که روسیه به اوکراین حمله کرد، مطرح کرد.

ژاپن در حال حاضر مقررات مربوط به رمزارزها را دارد و دارد تشویق شد سیاست گذاران جهانی مقررات مربوط به دارایی های دیجیتال را همان گونه که بر دارایی های مالی سنتی اعمال می شود، اجرا کنند. کانادا و ایالات متحده نیز قبلاً قوانینی را وضع کرده اند که در حال حاضر اعمال می کنند. با این حال، کشورهای G-7 در تلاش هستند تا مقررات سخت‌گیرانه‌ای برای رمزنگاری استانداردهای جهانی ارائه دهند.

پست G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد اول ظاهر شد آخرین اخبار و بینش در مورد بلاک چین، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری.

Original Source: https://thecoinrise.com/g7-hastens-discussions-on-strict-crypto-regulation/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Ethereum L2 Arbitrum Hit With Sequencer Bug, Halting the Network

Ethereum layer-2 (L2) scaling solution Arbitrum stopped processing transactions on June 7 because its sequencer faced a bug...

Shiba Inu Struggles To Reverse Trend As Price Hits Support Level

Shiba Inu (SHIB) has found itself in a challenging position as it grapples with a prolonged downward trend,...

SEC Chair Gary Gensler Linked to 2019 Advisor Offer: Binance

Binance alleges that United States Securities and Exchange Commission (SEC) Chair Gary Gensler expressed interest in serving in...