FTX US podobno przejmie BlockFi za jedyne 15 mln USD

Date:

Share post:

Umowa przejęcia między BlockFi i FTX.US ma bazową cenę 15 milionów dolarów, która może wzrosnąć w zależności od wydajności.

Według niedawnego raportumowa przejęcia między BlockFi i FTX.US ma bazową cenę 15 milionów dolarów, która może wzrosnąć w zależności od wydajności.

Wiodąca giełda kryptowalut FTX.US podobno prowadziła rozmowy w celu przejęcia pożyczkodawcy kryptowalut za jedyne 15 milionów dolarów, w przeciwieństwie do wcześniej szacowanej ceny na 240 milionów dolarów.

Oparte na wydajności pozyskiwanie BlockFi

CEO BlockFi, Zac Prince, napisał na Twitterze, że kwota 240 milionów dolarów podlegała „wyzwalaczom wydajnościowym” po ogłoszeniu umowy przejęcia. Jednym z tych wyzwalaczy, zgodnie z niedawnym artykułem, jest otrzymanie przez firmę aprobaty regulacyjnej od Komisji Papierów Wartościowych i Giełd do 31 grudnia na swój produkt dochodowy, BlockFi Yield, który uwolniłby 25 milionów dolarów od FTX.US.

Co więcej, FTX.US zapłaciłoby dodatkowe 100 milionów dolarów, gdyby aktywa klientów BlockFi osiągnęły 10 miliardów dolarów do października 2023 roku. Wreszcie, zgodnie z doniesieniami, FTX.US zgodził się zapłacić do 100 milionów dolarów, czyli 25% rocznej wartości operacyjnej BlockFi. zyski.

BlockFi może zostać kupiony przez FTX.US za minimalną cenę 15 milionów dolarów, jeśli nie spełni któregokolwiek z tych warunków. Jednak nadal będzie mógł kupić opcję przejęcia FTX.US przed październikiem 2023 r. za „dwu- lub trzykrotnie” pieniądze, które giełda początkowo wniosła do transakcji.

BlockFi to platforma pożyczkowa kryptowalut, która odnosi się do firmy, która oferuje swoim klientom możliwość czerpania zysków ze zwrotów oferowanych przez protokoły zdecentralizowanego finansowania (DeFi). Firma, która w lipcu 2021 r. była wyceniana na 4,8 miliarda dolarów, została poważnie dotknięta problemem płynności wraz z Celsius, Voyager, Babel Finance i CoinFLEX w wyniku tegorocznego brutalnego załamania rynku kryptowalut.

Szczególnie, BlockFi podpisało ostateczną umowę z FTX US w lipcu w celu uzyskania 400 milionów dolarów kredytu, jak poinformował TheCoinRise.

FTX, o którym podobno dyskutowano nabywając Robinhood, zasugerował w lipcu, że to ma w ręku „kilka miliardów” wspieranie firm walczących o utrzymanie stabilności rynku kryptowalut.

Original Source: https://thecoinrise.com/ftx-us-to-reportedly-acquire-blockfi-for-as-low-as-15m/?rand=1289

Author : Anisha Pandey

Related articles

G7 Acelera Discussões Sobre Rigorosa Regulamentação de Criptomoedas

O Grupo dos Sete internacional, amplamente conhecido como G7, ainda está preocupado com a implosão e pedido de...

G7、厳格な暗号規制に関する議論を急ぐ

G7 として広く言及されている国際的な G7 は、仮想通貨取引所 FTX の内破と破産申請を依然として懸念しており、したがって、 押す 暗号業界のより堅牢で厳格な規制のために。 明らかに、英国、カナダ、イタリア、ドイツ、日本、フランス、米国を含むこの協会の加盟国は、暗号法に関する進行中の議論を早めることを計画しています. 起草された計画に基づいて、中央銀行の幹部と財務大臣は5月中旬までに収束するはずです。 この会議は、岸田文夫首相が広島で 2023 年に首脳会議を開催する数日前に予定されています。 注目に値するのは、バハマに本社を置く仮想通貨取引所 FTX の破綻と、 辞任 ...

G7 تسرع المناقشات حول تنظيم التشفير الصارم

لا تزال مجموعة السبعة الدولية التي يشار إليها على نطاق واسع باسم G7 تشعر بالقلق إزاء الانهيار الداخلي...

G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده...