FINTRAC vydává licenci MSB společnosti Huobi Tech Hbit Technologies

Date:

Share post:

Centrum pro analýzu finančních transakcí a zpráv nedávno dalo zelenou společnosti Huobi Tech, aby poskytovala své služby v regionu.

Centrum pro analýzu finančních transakcí a zpráv (FINTRAC) nedávno dalo zelenou hongkongské kryptoměnové platformě Huobi Tech, aby poskytovala své služby v regionu.

Huobi Tech nedávno oznámil že její dceřiná společnost Hbit Technologies Limited úspěšně získala Registrační licenci Money Services Business (MSB) od společnosti FINTRAC. Nová licence představuje významný milník v expanzi společnosti Huobi v oblasti dodržování právních předpisů.

Společnost Huobi Tech je nyní oprávněna nabízet regulované služby v Kanadě

Makléřský obchodní segment Huobi Tech zahrnuje společnost Hbit Technologies Limited, která je nyní oprávněna provádět regulované činnosti v Kanadě, včetně obchodování s virtuálními měnami, převody peněz a devizami. Dodržování předpisů Huobi Tech v Severní Americe se vyvíjí. Před dvěma měsíci, Spojené státy FinCEN udělil dceřiné společnosti burzy licenci pro registraci Money Services Business (MSB).

Severní Amerika rychle roste a zaujímá významnou roli na globálním trhu s bitcoiny. Měsíční objemy bitcoinových transakcí v Severní Americe vzrostly mezi červencem 2020 a červnem 2021 o více než 1 000 % podle „Zprávy o geografie kryptoměny 2021“ od Chainalysis. Severní Amerika také postupuje nejrychleji a udržuje si celosvětové prvenství z hlediska legislativy.

Kromě Ameriky burza rozšiřuje svá křídla i do dalších částí světa a nedávno to naznačila plánuje nabízet Over-the-Counter (OTC) služby po registraci v Australian Transaction Reports and Analysis Center (AUSTRAC).

V letošním inauguračním dni provozu debutovala Huobi Tech Brokerage. Od té doby zaznamenala společnost OTC Desk rychlý růst s celkovým objemem obchodů, který nyní přesáhl 800 milionů USD. Během své expanze Huobi Tech důsledně upřednostňuje myšlenky „bezpečnosti“ a „shody“. Huobi si klade za cíl nadále rozšiřovat svou mezinárodní klientelu, aby mohla více lidem nabízet odborné a bezpečné služby digitálních aktiv.

Jak TheCoinRise informovalo před několika týdny, Taiyi Group získala komunikační platformu Huobi Global udělat velký vstup do světa metavesmíru.

Original Source: https://thecoinrise.com/fintrac-issues-msb-license-to-huobi-techs-hbit-technologies/?rand=1304

Author : Anisha Pandey

Related articles

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

XRP Price Rallies To 4-Month High Amid Renewed Optimism For Ripple

XRP price rallied sharply today, soaring to new heights and leaving cryptocurrency enthusiasts thrilled. The digital asset has...

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...