eToro získává Fintech Company Gatsby za 50 milionů dolarů

Date:

Share post:

Izraelská nadnárodní platforma sociálního obchodování eToro je ve stopě fúzí a akvizic získal startup v oblasti finančních technologií, Gatsby.

Akvizice je v souladu s hodnotami a kulturou eToro, protože Gatsby je také ve sporu s Robinhood, jedním z klíčových konkurentů eToro. Hodnota akvizice má hodnotu asi 50 milionů dolarů v hotovosti i v běžné akci.

Společnost eToro provedla tento krok fúze a akvizice, aby rozšířila svou nabídku a zaregistrovala svou přítomnost v celých Spojených státech. eToro to potvrdil

“Tato akvizice je klíčovým krokem v pokračující diverzifikaci nabídky eToro pro uživatele v USA, která se v současnosti zaměřuje na kryptoměny a akcie.”

Transakce bude konečně dokončena nyní, když společnost s mnoha aktivy získala regulační souhlas od Úřadu pro regulaci finančního průmyslu (FINRA). Společnost eToro je na této akvizici od prosince 2021, kdy poprvé podala žádost o schválení regulačními orgány.

Izraelská makléřská firma eToro začala před patnácti lety jako fintech firma, která se s postupným růstem přesunula na blockchain a krypto ekosystém.

Gatsbyho aplikace pro obchodování s opcemi a akciemi bez provize, kterou společně založili Jeff Myers a Ryan Belanger-Saleh, byla založena v roce 2018. Doposud má fintech společnost 20 zaměstnanců. Gatsby je zaměřen na mladé obchodníky a obchodníky, konkrétně na Gen Zers a mileniály.

Gatsby a eToro budou mít prospěch z fúze

Pokud jde o dohodu o fúzích a akvizicích jako o výhodu, Ryan Belanger-Saleh jeden ze spoluzakladatelů řekl:

„Vždy jsme je považovali za skvělého staršího sourozence, se kterým bychom se rádi scházeli. Z hlediska produktu a kultury se to skvěle hodí a jsme opravdu nadšení z další kapitoly naší společné budoucnosti.“

Pro eToro by to znamenalo, že nyní může svým uživatelům poskytnout přístup k bezpečnějšímu a jednoduššímu způsobu obchodování opcí. Toho by bylo dosaženo využitím pokročilé technologie Gatsby, která by byla integrována do eToro. Všech dvacet zaměstnanců společnosti Gatsby se připojí k týmům společnosti eToro.

Tato dohoda přichází několik dní poté, co Sequoia Capital a Andreessen Horowitz (a16z) podpořili krypto rizikové kapitálové společnosti Dragonfly. získat Metastableprvní investor společnosti Ethereum (ETH).

Original Source: https://thecoinrise.com/etoro-acquires-fintech-company-gatsby-at-50m/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

G7, 엄격한 암호화 규제에 대한 논의 촉진

G7으로 널리 알려진 국제 그룹 오브 세븐(Group of Seven)은 여전히 ​​암호화폐 거래소 FTX의 파열 및 파산 신청에 대해...

G7 urychluje diskuse o přísné regulaci kryptoměn

Mezinárodní skupina sedmi široce označovaná jako G7 je stále znepokojena imploze a bankrotem kryptoměnové burzy FTX, a proto...

G7 Hastens Discussions on Strict Crypto Regulation

The international Group of Seven widely referred to as G7 is still concerned about the implosion and bankruptcy...

El G7 acelera las discusiones sobre la estricta regulación de las criptomonedas

El Grupo de los Siete internacional ampliamente conocido como G7 todavía está preocupado por la implosión y la...