Ethereum staje się bycze: próby odzyskania 1700 $

Date:

Share post:

Źródło: TradingView

Analiza cen Ethereum na dzień 24 sierpnia 2022 r. przynosi niedźwiedzią nutę dla drugiej co do wielkości kryptowaluty na świecie, ponieważ szanse na osiągnięcie wyższych szczytów stopniowo rosną. Ponadto jasne jest również, że najbliższe wsparcie dla wiodącej kryptowaluty znajduje się na poziomie ceny 1500 USD, który został pomyślnie utrzymany, ale ważne jest, aby Ether teraz przebił poziom cenowy 1700 USD i ponownie utorował sobie drogę do poziomu cenowego 2 000 USD. Aby jednak trend wzrostowy był kontynuowany, inwestorzy muszą poczekać, aż 2 000 USD zamieni się w wsparcie.

Jak zauważono w naszym Analiza cen eteru na dzień 23 sierpnia 2022 r., token Ethereum ma silną strefę wsparcia pomiędzy regionem cenowym 1500-1700 USD, który utrzymuje się od dłuższego czasu. Co więcej, w szybkim tempie wzrasta również dominacja tokena.

The dane z CoinMarketCap pokazuje, że wolumen obrotu monetą wzrósł o 1,86% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym nastąpił wzrost kapitalizacji rynkowej o 4,14%. Co więcej, wolumen / kapitalizacja rynkowa ma wartość 0,0946, podczas gdy Dominacja rynkowa wzrosła do 19,49%.

Dzienna świeca dla Ethereum otworzyła się po cenie 1665 USD i osiągnęła dzienny szczyt 1666 USD. Z drugiej strony, dzienny dołek dla ETH wynosi 1604 USD. Cena 1 ETH w momencie pisania wynosi 1634 USD.

Analiza cen Ethereum na 24 sierpnia na wykresie dziennym

Analiza cen Ethereum na dzień 24 sierpnia 2022 r. uwzględni dane z poniższego wykresu dziennego oraz 3 główne wskaźniki w przestrzeni kryptowalut.

Analiza cen Ethereum
Źródło: TradingView

Wskaźnik RSI odczytuje wartość poniżej 46, co oznacza, że ​​inwestorzy mogą spodziewać się już teraz ruchu byków Ethereum!

Linia MACD pozostaje poniżej linii sygnału, ale niedźwiedzia intensywność histogramu stopniowo maleje.

Akcja cenowa dla Ethereum znajduje się na dolnym końcu wstęg Bollingera.

Wniosek

Analiza cen Ethereum na dzień 24 sierpnia 2022 r. kończy się zwyżką dla ETH ze zwiększonymi szansami na przebicie 1700 USD.

Original Source: https://thecoinrise.com/ethereum-turns-bullish-attempts-to-reclaim-1700/?rand=1289

Author : Parth Dubey

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...