Ethereum odbija się od wsparcia 1500 USD: Powrót powyżej 1600 USD

Date:

Share post:

Źródło: TradingView

Analiza cen Ethereum na dzień 23 sierpnia 2022 r. przynosi niedźwiedzią nutę dla drugiej co do wielkości kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej na rynku kryptograficznym, który jest również siecią narodzin DeFi. Co ciekawe, po wiadomości o Merge, tj. o przejściu sieci od proof of work do proof of stake, było jednym z najbardziej upartych wpływów na działanie cenowe Etheru. Jeśli sytuacja pozostanie podobna, Ether może kontynuować próby przebicia 2 000 USD, co jest najbliższym głównym oporem dla tokena ETH.

Jak zauważono w naszym Analiza cen ETH na dzień 22.08.2022 r., token Ethereum może kontynuować ponowne testowanie poziomu cenowego 1,5 tys. USD, jeśli ceny nie przebiją poziomu cenowego 2 tys. USD w nadchodzących dniach. Jeśli cena 1,5 tys. USD nie utrzyma się, inwestorzy mogą spodziewać się ponownego testu w wysokości 1 tys.

The dane z CoinMarketCap pokazuje, że wolumen obrotu monetą wzrósł o 16,57% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym nastąpił wzrost kapitalizacji rynkowej o 1,01%. Co więcej, wolumen/kapitalizacja rynkowa ma wartość 0,09348, podczas gdy dominacja rynkowa wzrosła do 19,36%.

Dzienna świeca dla Ethereum otworzyła się po cenie 1624 USD i osiągnęła dzienny szczyt 1637 USD. Z drugiej strony, dzienny dołek dla ETH wynosi 1615 USD. Cena 1 ETH w momencie pisania wynosi 1621 USD.

Analiza cen Ethereum na 23 sierpnia na wykresie dziennym

Analiza cen Ethereum na dzień 23 sierpnia 2022 r. uwzględni dane z poniższego wykresu dziennego oraz 3 główne wskaźniki w przestrzeni kryptowalut.

Analiza cen Ethereum
Źródło: TradingView

Wskaźnik RSI odczytuje wartość poniżej 45, co oznacza, że ​​niedźwiedzie nadal dominują w akcji cenowej monety Ethereum.

Linia MACD pozostaje poniżej linii sygnału, ale niedźwiedzia intensywność histogramu spada.

Akcja cenowa dla Ethereum znajduje się na dolnym końcu wstęg Bollingera.

Wniosek

Analiza cen Ethereum na dzień 23 sierpnia 2022 r. kończy się spadkiem, ponieważ możemy oczekiwać, że token ETH ponownie przetestuje 1500 USD.

Original Source: https://thecoinrise.com/ethereum-rebounds-from-1500-support-back-above-1600/?rand=1289

Author : Parth Dubey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...