Ethereum 1500$ desteğinden geri döndü: 1.600$’ın üzerine geri döndü

Date:

Share post:

Kaynak: TradingView

23 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, aynı zamanda DeFi’nin doğum ağı olan kripto pazarındaki piyasa değerine göre en büyük 2. kripto para birimi için düşüş notu veriyor. İlginç bir şekilde, Birleşme haberini takiben, yani ağın iş kanıtından hisse kanıtına geçişi, Ether’in fiyat hareketi için en güçlü yükseliş etkilerinden biri oldu. Durum benzer kalırsa, Ether, ETH tokeni için en yakın ana direnç olan 2 bin doları aşma girişimlerine devam edebilir.

Yazımızda belirtildiği gibi 22 Ağustos 2022 ETH fiyat analiziFiyatlar önümüzdeki günlerde 2 bin dolar fiyat seviyesini geçemezse, Ethereum tokeni 1.5 bin dolar fiyat seviyesini yeniden test etmeye devam edebilir. 1.5 bin dolarlık fiyat seviyesi tutmazsa, yatırımcılar 1 bin dolarlık bir yeniden test bekleyebilirler.

bu veri CoinMarketCap’ten, son 24 saatte kripto paranın işlem hacminin %16,57 arttığını ve ardından piyasa değerinde %1,01’lik bir artış olduğunu gösteriyor. Ayrıca, Hacim / Piyasa Değeri 0,09348 değerine sahipken, Piyasa Hakimiyeti %19,36’ya yükseldi.

Ethereum için günlük mum 1624$’dan açıldı ve 1637$’a ulaştı. Öte yandan, ETH için günlük en düşük fiyat 1615 dolar. 1 ETH’nin yazı yazılırken fiyatı 1621 dolar.

Günlük grafikte 23 Ağustos için Ethereum fiyat analizi

23 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, aşağıdaki günlük grafikteki verileri ve kripto alanındaki 3 ana göstergeyi dikkate alacaktır.

Ethereum fiyat analizi
Kaynak: TradingView

RSI göstergesi 45’in altında bir değer okur, bu da ayıların hala Ethereum madeni parasının fiyat hareketine hakim olduğu anlamına gelir.

MACD çizgisi sinyal çizgisinin altında kalıyor ancak histogramın düşüş yoğunluğu azalıyor.

Ethereum için fiyat hareketi Bollinger Bantlarının alt ucunda yer almaktadır.

Çözüm

23 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, ETH belirtecinin 1.500 doları yeniden test etmesini bekleyebileceğimiz için düşüş notuyla sona eriyor.

Original Source: https://thecoinrise.com/ethereum-rebounds-from-1500-support-back-above-1600/?rand=1280

Author : Parth Dubey

Related articles

G7 przyspiesza dyskusje na temat ścisłych regulacji dotyczących kryptowalut

Międzynarodowa Grupa Siedmiu, powszechnie określana jako G7, jest nadal zaniepokojona implozją i ogłoszeniem bankructwa giełdy kryptowalut FTX i...

G7 ускоряет обсуждение строгого регулирования криптовалют

Международная Группа семи, широко известная как G7, по-прежнему обеспокоена крахом и заявлением о банкротстве криптовалютной биржи FTX и,...

A G7 felgyorsítja a megbeszéléseket a szigorú kriptográfiai szabályozásról

A széles körben G7-nek nevezett nemzetközi Hetes Csoport továbbra is aggódik az FTX kriptovaluta tőzsde összeomlása és csődbejelentése...

G7 เร่งการอภิปรายเกี่ยวกับกฎระเบียบ Crypto ที่เข้มงวด

Group of Seven ระหว่างประเทศที่เรียกกันอย่างแพร่หลายว่า G7 ยังคงกังวลเกี่ยวกับการระเบิดและการยื่นฟ้องล้มละลายของการแลกเปลี่ยน cryptocurrency FTX และด้วยเหตุนี้ ผลักดัน เพื่อกฎระเบียบที่แข็งแกร่งและเข้มงวดยิ่งขึ้นสำหรับอุตสาหกรรม crypto เห็นได้ชัดว่าประเทศสมาชิกของสังคมนี้ ได้แก่ สหราชอาณาจักร แคนาดา อิตาลี...