ETH 2 bin dolara yaklaşırken Ethereum pompası devam ediyor

Date:

Share post:

Kaynak: TradingView

8 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, fiyatların son 24 saatte %5,3 arttığını ve yatırımcıların ek fiyat artışları bekleyebileceğini doğrulayabileceğimizden, dünyanın en büyük 2. kripto para birimi için yükseliş notu veriyor. Ayrıca, ETH tokeni için en yakın direnç, birkaç gündür korunan 1700 $ fiyat seviyesinde duruyor ve 1800 $ fiyat seviyesine yaklaştıkça Ether için daha yüksek fiyatlar beklenebilir gibi görünüyor. Ether’in 2 bin doları kırıp kırmadığını görmek ilginç olacak.

Yazımızda belirtildiği gibi 7 Ağustos 2022 Eter fiyat analiziEthereum tokeni, çok uzun süredir tutulan 1500$ fiyat seviyesinde büyük bir desteğe sahip ve yatırımcılar, 1700$ fiyat seviyesi tutamazsa bu bölgenin bir kez daha test edildiğini görebilir.

bu veri CoinMarketCap’ten, son 24 saatte kripto paranın işlem hacminin %1,99 düştüğünü ve ardından piyasa değerinde %2,94 artış olduğunu gösteriyor. Ayrıca, Hacim / Piyasa Değeri 0.05206 değerine sahipken, Piyasa Hakimiyeti %18.84’e düştü.

Ethereum için günlük mum 1700$’dan açıldı ve günlük en yüksek seviyesi 1740$’a ulaştı. Öte yandan, ETH için günlük en düşük fiyat 1693 dolar. Yazma sırasında 1 ETH’nin fiyatı 1735 dolar.

Günlük grafikte 8 Ağustos için Ethereum fiyat analizi

8 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, aşağıdaki günlük grafikteki verileri ve kripto alanındaki 3 ana göstergeyi dikkate alacaktır.

Ethereum fiyat analizi
Kaynak: TradingView

RSI göstergesi 64’ün altında bir değer okur, bu da Ethereum için satın alma baskısının çok yüksek olduğu anlamına gelir.

Histogram düşüş eğiliminde olduğundan MACD çizgisi sinyal çizgisine çok yakındır.

Ethereum için fiyat hareketi Bollinger Bantlarının üst ucunda yer almaktadır.

Çözüm

8 Ağustos 2022 için Ethereum fiyat analizi, Ether’in 1800 doları kırmasını bekleyebileceğimiz için yükseliş notuyla sona eriyor.

Original Source: https://thecoinrise.com/ethereum-pump-continues-as-eth-nears-2k/

Author : Parth Dubey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...