Dogecoin zwalnia, gdy wskaźniki wskazują na kolejny spadek ceny

Date:

Share post:

Źródło: TradingView

Analiza ceny Dogecoina z 22 sierpnia 2022 r. przynosi niedźwiedzią nutę największej na świecie memowej monety, ponieważ możemy potwierdzić, że token spadł o znaczne liczby w ciągu ostatnich kilku dni, podczas gdy w ciągu ostatnich 24 godzin możemy potwierdzić, że DOGE spadł o 0,87%. Ważne jest również, aby wiedzieć, że inwestorzy DOGE nie są zbyt zadowoleni, ponieważ token memowy rozpoczął niedźwiedzią podróż po rajdzie w 2021 roku. Najbliższy opór dla tokena memowego, który bardzo długo powstrzymywał jego trend wzrostowy, to 0,10 USD, który należy przełamać jak najszybciej.

Ponadto, jak zauważono w naszym Analiza cen DOGE na 21 sierpnia 2022 r., token Dogecoin ma silne wsparcie na poziomie cenowym 0,060 USD, który utrzymuje się od dłuższego czasu. Jeśli sytuacja się nie zmieni, widać wyższe ceny.

The dane z CoinMarketCap pokazuje, że wolumen obrotu dla Dogecoin spadł o 20,20% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym nastąpił spadek kapitalizacji rynkowej o 0,82%. Co więcej, dominacja rynkowa monety spadła do 0,90%, podczas gdy współczynnik wolumenu do kapitalizacji rynkowej ma wartość 0,04576.

Dzienna świeca dla Dogecoina otworzyła się po cenie 0,06933 USD i osiągnęła dzienny szczyt w wysokości 0,06942 USD. Co więcej, dzienny dołek dla monety wynosi 0,06859 USD, a cena 1 DOŻA w momencie pisania to 0,06913 USD.

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym z 22 sierpnia

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym na dzień 22 sierpnia 2022 r. uwzględni dane przedstawione przez 3 główne wskaźniki na wykresie dziennym poniżej.

Analiza cen Dogecoin
Źródło: TradingView

Wskaźnik RSI wskazuje wartość poniżej 47, co oznacza, że ​​presja na sprzedaż Dogecoinów jest obecnie dość wysoka.

Linia MACD spadła poniżej linii sygnału, ponieważ histogram również pozostaje niedźwiedzi dla monety memowej.

Akcja cenowa dla Dogecoin znajduje się w niedźwiedzim regionie wstęg Bollingera.

Wniosek

Analiza cen Dogecoin z 22 sierpnia 2022 r. kończy się niedźwiedzią nutą dla DOGE z dużymi szansami na spadek do 0,065 USD.

Original Source: https://thecoinrise.com/dogecoin-turns-sluggish-as-indicators-hint-at-another-price-drop/

Author : Parth Dubey

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...