Dogecoin utrzymuje ceny powyżej 8 centów pomimo 3% spadku cen

Date:

Share post:

Źródło: TradingView

Analiza cen Dogecoin z 18 sierpnia 2022 r. przynosi niedźwiedzią nutę dla największej na świecie memowej monety, ponieważ możemy potwierdzić, że token spadł o 3,56% w ciągu ostatnich 24 godzin, chociaż można również potwierdzić, że w ciągu ostatnich 7 dni, DOGE wzrósł o 13,31%, przebijając najbliższy opór wokół poziomu cenowego 0,07 USD. Należy również zauważyć, że token utrzymywał się powyżej strefy cenowej 0,08 USD przez ostatnie kilka dni, chociaż możemy oczekiwać, że token DOGE również przełamie strefę 0,10 USD.

Ponadto, jak zauważono w naszym Analiza cen DOGE na 16 sierpnia 2022 r.istnieje silne wsparcie dla monety memowej na poziomie cenowym 0,060 USD i wydaje się, że byki również próbują zamienić 0,07 USD na wsparcie.

The dane z CoinMarketCap pokazuje, że wolumen obrotu dla Dogecoin spadł o 61,84% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym nastąpił wzrost kapitalizacji rynkowej o 3,60%. Co więcej, Dominacja rynkowa monety wynosi 0,96%, podczas gdy współczynnik wolumenu do kapitalizacji rynkowej ma wartość 0,06786.

Dzienna świeca dla Dogecoina otworzyła się po cenie 0,08021 USD i osiągnęła dzienny szczyt w wysokości 0,08229 USD. Co więcej, dzienny dołek dla monety wynosi 0,07954 USD, a cena 1 DOŻA w momencie pisania wynosi 0,08108 USD.

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym za 18 sierpnia

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym z dnia 18 sierpnia 2022 r. uwzględni dane przedstawione przez 3 główne wskaźniki na wykresie dziennym poniżej.

Analiza cen Dogecoin
Źródło: TradingView

Wskaźnik RSI odczytuje wartość poniżej 62, co oznacza, że ​​token Dogecoin może tutaj nie zostać utrzymany.

Linia MACD i linia sygnałowa zbliżają się teraz i możliwa jest niedźwiedzia dywergencja.

Akcja cenowa dla Dogecoin znajduje się w byczym regionie wstęg Bollingera.

Wniosek

Analiza cen Dogecoin z 18 sierpnia 2022 r. kończy się niedźwiedzią nutą dla DOGE ze zwiększonymi szansami na ponowne przetestowanie 0,080 USD.

Original Source: https://thecoinrise.com/dogecoin-retains-prices-above-8-cents-despite-a-3-price-drop/

Author : Parth Dubey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...