Dogecoin traci 0,07 $ po załamaniu byczego tempa

Date:

Share post:

Źródło: TradingView

Analiza cen Dogecoin na 10 sierpnia 2022 r. przynosi niedźwiedzią nutę dla największej na świecie memowej monety, ponieważ możemy oczekiwać, że DOGE nie osiągnie wyższych cen w najbliższej przyszłości. Co więcej, ważne jest również, aby pamiętać, że z tokenem DOGE spadł o prawie 7% w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ rynek wydaje się na razie niedźwiedzi. DOGE stracił również poziom cenowy 0,07 USD, który był główną strefą oporu dla monety memowej, pomimo wzrostu wolumenu obrotu. Wydaje się, że inwestorzy wykorzystali wyższy proces.

Jak zauważono w naszym Analiza cen DOGE na 9 sierpnia 2022 r.najbliższe wsparcie dla tokena jest obecne na poziomie cenowym 0,060 USD i możemy spodziewać się, że Dogecoin ponownie przetestuje ten region w najbliższej przyszłości.

The dane z CoinMarketCap pokazuje, że wolumen obrotu dla Dogecoin spadł o 8,42% w ciągu ostatnich 24 godzin, po czym nastąpił wzrost kapitalizacji rynkowej o 6,54%. Co więcej, Dominacja rynkowa monety spadła do 0,83%, podczas gdy współczynnik wolumenu do kapitalizacji rynkowej ma wartość 0,05552.

Dzienna świeca dla Dogecoina otworzyła się po cenie 0,06902 USD i osiągnęła dzienny najwyższy poziom 0,06908 USD. Co więcej, dzienny dołek dla monety wynosi 0,06649 USD, a cena 1 DOŻA w momencie pisania to 0,06818 USD.

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym za 10 sierpnia

Analiza ceny Dogecoin na wykresie dziennym z dnia 10 sierpnia 2022 r. uwzględni dane przedstawione przez 3 główne wskaźniki na wykresie dziennym poniżej.

Analiza cen Dogecoin
Źródło: TradingView

Wskaźnik RSI odczytuje wartość poniżej 51, co oznacza, że ​​byki Dogecoin tracą swoją dominację.

Linia MACD i linia sygnału prawie się pokrywają, podczas gdy intensywność histogramu nadal maleje.

Akcja cenowa dla Dogecoina znajduje się w byczym regionie wstęg Bollingera, podczas gdy prawdopodobne jest wybicie się w region niedźwiedzi.

Wniosek

Analiza cen Dogecoin na 10 sierpnia 2022 r. kończy się niedźwiedzią nutą dla DOGE ze zwiększonymi szansami na ponowne przetestowanie 0,060 USD.

Original Source: https://thecoinrise.com/dogecoin-loses-0-07-after-bullish-momentum-breaks-down/

Author : Parth Dubey

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...