Dogecoin ticaret hacmi, piyasa bunu karşılamaya çalışırken düşüşe geçiyor

Date:

Share post:

Kaynak: TradingView

24 Ağustos 2022 için Dogecoin fiyat analizi, fiyatların son 24 saatte sadece %0.03 arttığını doğrulayabileceğimizden, dünyanın en büyük meme madeni parası için durgun bir nota geliyor ve bu da yakınlarda daha düşük fiyatların mümkün olabileceğini gösteriyor. gelecek. Bu, DOGE tokeninden önümüzdeki günlerde deneyimleyebileceğimiz bir şey. Ancak şimdilik DOGE boğalarının, DOGE fiyat hareketi için en yakın direnç bölgesi olan 0,07 dolarlık fiyat seviyesini kırmak için gerekenlere sahip olmadığı açık.

Ayrıca, yazımızda da belirtildiği gibi 23 Ağustos 2022 DOGE fiyat analizi, Dogecoin belirteci de 0,10 $ fiyat bölgesine karşı güçlü bir dirence sahiptir. Mem madeni para bu güçlü direnci kırmaya çalıştı, ancak birkaç kez başarısız oldu.

bu veri CoinMarketCap’ten, Dogecoin için işlem hacminin son 24 saatte %24,96 düştüğünü ve ardından piyasa değerinde %0,51 artış olduğunu gösteriyor. Ayrıca, madalyonun Piyasa Hakimiyeti %0,88’e düşerken, Hacim / Piyasa Değeri Oranı 0,03639 değerindedir.

Dogecoin için günlük mum 0,06884 dolardan açıldı ve günün en yüksek seviyesi 0,06920 dolara ulaştı. Ayrıca, madeni para için günlük en düşük fiyat 0,06703 $ ve 1 DOGE’nin yazı yazılırken fiyatı 0,06778 $’dır.

24 Ağustos günlük grafikte Dogecoin fiyat analizi

24 Ağustos 2022 günlük grafikte Dogecoin fiyat analizi, aşağıdaki günlük grafikte 3 ana gösterge tarafından sunulan verileri dikkate alacaktır.

Dogecoin fiyat analizi
Kaynak: TradingView

Ayıların genel olarak Dogecoin tokeninin kontrolünde olduğu açık olduğundan, RSI göstergesi 46’nın altında bir değer okur.

MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına düştü ve histogram düşüş eğiliminde.

Dogecoin için fiyat hareketi Bollinger Bantlarının düşüş bölgesinde yer alıyor.

Çözüm

24 Ağustos 2022 için Dogecoin fiyat analizi, DOGE için 0,07 ABD dolarını yeniden test etmesini bekleyebileceğimiz için düşüş notuyla sona eriyor.

Original Source: https://thecoinrise.com/dogecoin-trading-volume-takes-a-dip-as-the-market-tries-to-cover/?rand=1280

Author : Parth Dubey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...