Dogecoin fiyatı 6 sentin üzerinde tutuyor: Göstergeler düşüş eğiliminde

Date:

Share post:

Kaynak: TradingView

23 Ağustos 2022 Dogecoin fiyat analizi, yatırımcıların önümüzdeki günlerde fiyatlarda başka bir düşüşe tanık olabileceği açık olduğundan, dünyanın en büyük mem parası için düşüş notu veriyor. Ek olarak, mem jetonunun en yakın direnç olan 0.060 $ fiyat seviyesinin üzerinde tutulduğunu ve yatırımcıların, 7 sent fiyat seviyesi kırılmaz ve döndürülmezse DOGE jetonunun daha da düşmesini bekleyebileceğini belirtmek de önemlidir. bir destek bölgesine dönüştürün. Durum aynı kalırsa daha düşük fiyatlar görülebilir ve yatırımcılar buna hazır olmalıdır.

Yazımızda belirtildiği gibi 22 Ağustos 2022 DOGE fiyat analizidünyanın en büyük meme parası olan Dogecoin, düşüş piyasasına ve yatırımcıların azalan desteğine rağmen kripto alanında 10. sırayı korumaya devam etti.

bu veri CoinMarketCap’ten Dogecoin için işlem hacminin son 24 saatte %7,19 arttığını ve ardından piyasa değerinde %0,16’lık bir düşüş olduğunu gösteriyor. Ayrıca, madalyonun Piyasa Hakimiyeti %0,89’a düşerken, Hacim / Piyasa Değeri Oranı 0,04968 değerindedir.

Dogecoin için günlük mum 0,06841 dolardan açıldı ve günün en yüksek seviyesi 0,06888 dolara ulaştı. Ayrıca, madeni para için günlük en düşük seviye 0.06819 $ ve 1 DOGE’nin yazı yazılırken fiyatı 0.06854 $’dır.

23 Ağustos günlük grafikte Dogecoin fiyat analizi

23 Ağustos 2022 günlük grafikte Dogecoin fiyat analizi, aşağıdaki günlük grafikte 3 ana gösterge tarafından sunulan verileri dikkate alacaktır.

Dogecoin fiyat analizi
Kaynak: TradingView

RSI göstergesi 47’nin altında bir değer okur, bu da alıcıların hakimiyeti geri kazanma girişimlerine devam ettiği anlamına gelir.

MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına düştü ve histogram meme madeni para için düşüş eğiliminde.

Dogecoin için fiyat hareketi Bollinger Bantlarının düşüş bölgesinde yer alıyor.

Çözüm

23 Ağustos 2022 için Dogecoin fiyat analizi, DOGE için düşüş notuyla sona eriyor ve 6.5 sente yeniden test etme şansı önemli.

Original Source: https://thecoinrise.com/dogecoin-retains-price-above-6-cents-indicators-remain-bearish/?rand=1280

Author : Parth Dubey

Related articles

G7 Hastens Discussions on Strict Crypto Regulation

The international Group of Seven widely referred to as G7 is still concerned about the implosion and bankruptcy...

El G7 acelera las discusiones sobre la estricta regulación de las criptomonedas

El Grupo de los Siete internacional ampliamente conocido como G7 todavía está preocupado por la implosión y la...

G7 versnelt discussies over strikte cryptoregulering

De internationale Group of Seven, algemeen aangeduid als G7, maakt zich nog steeds zorgen over de implosie en...

G7, Katı Kripto Düzenlemesi Konusunda Tartışmaları Hızlandırıyor

Yaygın olarak G7 olarak anılan uluslararası Yedili Grup, kripto para borsası FTX'in patlaması ve iflas başvurusu konusunda hala...