Do Kwon wzmacnia swój zespół prawników, gdy trwa śledztwo Terraform Labs

Date:

Share post:

Do Kwon, dyrektor generalny Terra, najwyraźniej gromadzi swój zespół obrony prawnej w Korei Południowej w trakcie dochodzenia Terraform Labs.

Do Kwon, dyrektor generalny Terra, najwyraźniej montuje swoje legalne obrona w Korei Południowej, gdy trwają badania Terraform Labs. Kwon niedawno wysłał list o pracę do Prokuratury Okręgu Południowego w Seulu, według lokalnego raport.

Według niedawnych twierdzeń dewelopera Terra, władze Korei Południowej nie skontaktowały się z nim jeszcze ani nie poinformowały go o jakichkolwiek oskarżeniach. Władze podobno przeszukały i skonfiskowały aktywa z 15 firm powiązanych z nieistniejącą Terra. Prokuratorzy podobno skontaktowali się z Kwonem, który wciąż przebywał w Singapurze, i nałożyli zakaz podróżowania dla kluczowych członków firmy z kraju.

W niedawnym wywiadzie, który wielu uważało za chwyt PR, Do Kwon w końcu przerwał milczenie. W rozmowie z Zackiem Guzmanem z Coinage, Kwon twierdził, że upadek Terry mógł być spowodowany informacjami poufnymi.

The mieszkaniec Korei Południowej twierdził, że pracownicy Terraform Labs mieli dostęp do kluczowych informacji, które mogły zostać wykorzystane przeciwko firmie. Odpowiednie dane dotyczą transferów środków, które miały miejsce między pulami handlowymi i spowodowały nierównowagę, która spowodowała awarię. Kwon twierdzi, że chociaż transakcja miała być poufna, „kret” upublicznił ją. Stwierdził:

„Więc jeśli pytasz mnie, czy w Terraform Labs był kret, to prawdopodobnie tak”. Czy ktoś próbował skorzystać z tej szczególnej okazji, powiedziałbym, że odpowiedź brzmi: ‘TAk.’

Pomimo zarzutów, że Terra była systemem Ponziego, Kwon zwrócił uwagę, że pierwsi inwestorzy projektu stracili najwięcej pieniędzy. Mówi się również, że 31-latek stracił ukochaną osobę w wyniku katastrofy Terry.

Czy Kwon w końcu potwierdza jego błąd

Po śmierci Terry Do Kwon nadal wierzył w Terrę, ale w końcu przyznał się do odpowiedzialności za wszelkie wady systemowe. Twórca krypto przyznał, że mógł być zbyt pewny sukcesu Terry, nie biorąc pod uwagę ryzyka porażki.

W maju, Urzędnicy Korei Południowej wszczęli dochodzenie na upadek ekosystemu Terra, a później powołano komisję, która miała zapobiec innej podobnej sytuacji. Z powodu upadku Terry użytkownicy i inwestorzy stracili około 40 miliardów dolarów, a kilku popełniło samobójstwo.

Original Source: https://thecoinrise.com/do-kwon-boosts-his-legal-team-as-terraform-labs-investigation-continues/

Author : Anisha Pandey

Related articles

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023, Bitcoinla primera criptomoneda más grande basada...