DCG, Lobi Çalışmalarını Yönetmek İçin Julie Stitzel’i Seçti

Date:

Share post:

Kripto girişim kapitalisti Dijital Para Birimi Grubu (DCG) var gönderilen Temsilciler Meclisi ve Senato’ya bir lobi kayıt formu. Dosyalamayla ilgili ayrıntılara göre DCG, şu anki Kamu Politikası Başkan Yardımcısı Julie Stitzel’in firmanın Lobicisi olmasını istedi.

Julie Stitzel, DCG’nin çıkarları doğrultusunda Birleşik Devletler Federal Hükümeti ile müzakere edecek. Sonunda DCG trenine binmeden önce Bitcoin (BTC) politikası Lideri olarak Block’s Cash App ile çalışmıştı.

Julie’yi seçme kararı, kripto politikasını teşvik etme konusundaki olağanüstü uzmanlığı ve liderliği tarafından bilgilendirildi. O yakın zamanda tanınan bu özellikler için ödüllü yeni medya kıyafeti ‘The Information’ tarafından seçildi ve Crypto Fixer’lar arasında listelendi.

Digital Currency Group, blockchain endüstrisindeki dev girişimlerden biri olan Grayscale Investment’ın sahibidir. Yetkisi altındaki 150’den fazla kripto firması ile sektördeki en baskın risk sermayesi şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Dosyalamanın bir parçası olarak, DCG misyonunun “İçgörü, ağ ve sermayeye erişimden yararlanarak bitcoin ve blok zinciri şirketlerini destekleyin” olduğu belirtildi.

DCG Doğrudan Lobicilik Sektörde İlerleme Başlatıyor

DCG daha önce Klein Johnson Group ve Capitol Counsel gibi harici şirketlerle lobi faaliyetlerine katılmıştı.

2021 yazında ve sonbaharında kayıtlar, bu harici şirketlerden birkaçıyla yapılan sözleşmelere 120.000 doların üzerinde harcandığını gösterdi. Ancak bu, şirket içindeki ilk konseridir ve DCG’nin lobi faaliyetlerinde ilerleme kaydedildiğinin bir göstergesidir.

Bu ilk doğrudan girişimle, DCG yavaş yavaş lobi alanına giriyor. Sonunda, DCG’nin uzayda önemli bir oyuncu olduğunu görmek kripto ekosistemi için bir kazan-kazan durumu olacaktır. Kripto VC’nin yatırımı, diğerleri arasında Circle, Coinbase ve Grayscale Asset Management arasında kesinti yapıyor.

Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, bu kurum içi lobi çalışmasına herhangi bir değer biçilmemiştir. Bunun yerine, şirketin gelecek çeyreğe ait kazanç raporunda açıklanıp açıklanmayacağını görmek için parmaklar çapraz.

Genel olarak, kripto lobicilik ekosistemi küresel olarak önemli bir büyüme yaşadı. Şimdiye kadar, sektörde yaklaşık 6.8 milyar dolar harcandığı kaydedildi. Son zamanlarda bir açıklama yapan tüm bu Coinbase’de bira yapan Nomad soygunulobicilik çabalarında en büyük harcamayı yapandır.

Original Source: https://thecoinrise.com/dcg-chooses-julie-stitzel-to-lead-its-lobbying-efforts/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...

Crypto Industry Receives Protection with New Blockchain Regulatory Bill

Member of the US House of Representatives and Majority Whip Tom Emmer has recently introduced a new bill...