Crypto.com získává další regulační schválení; tentokrát je to FCA

Date:

Share post:

Úřad pro finanční chování (FCA) udělil regulační souhlas společnosti Crypto.com, aby v regionu fungovala jako obchod s kryptoaktivy.

Úřad pro finanční chování Spojeného království (FCA) udělil regulační souhlas přední krypto burzovní platformě Crypto.com, aby v regionu fungovala jako obchod s kryptoaktivy. Výměna odhaleno poslední registrace a regulační schválení ve středu.

V prohlášení byl zdůrazněn britský kryptoekosystém a bylo poznamenáno, že mezi lety 2018 a 2021 se přijetí zvýšilo o 650 %.

Spoluzakladatel a generální ředitel burzy Kris Marszalek komentoval nedávný vývoj prohlášením, že společnost se věnuje růstu na britském trhu. Burza se nyní soustředí na rozšiřování své platformy a přítomnosti v zemi tím, že zvyšuje rozmanitost digitálních aktiv, která klientům nabízí, a zároveň spolupracuje s regulačními orgány. Marszalek uvedl:

“Toto je významný milník pro Crypto.com, Spojené království pro nás představuje strategicky důležitý trh a v době, kdy vláda prosazuje svou agendu, aby se Británie stala globálním centrem pro technologie a investice kryptoaktiv.”

Crypto.com pokračuje v dosahování cílů masivní expanze

Je zajímavé, že k rychlému růstu Crypto.com dochází, zatímco celkový trh s kryptoměnami stále do značné míry stagnuje. Platforma, která tvrdí, že má více než 50 milionů klientů po celém světě, nedávno získala v principu schválení od měnového úřadu Singapuru (MAS) za licenci hlavní platební instituce, jak uvedl TheCoinRise.

Kromě toho také získala prozatímní souhlas od dubajských regulačních dozorčích orgánů pro licenci na virtuální aktiva a registraci podle zákona o elektronických finančních transakcích. Navíc, jak jsme informovali, Crypto.com také získal licenci pro status poskytovatele virtuálních aktiv v Jižní Koreji po akvizici PnLink a OK-BIT. Úřady v Itálie, KyprŘecko, Kajmanské ostrovy a Kanada tomu daly souhlas.

Kromě mezinárodní expanze Crypto.com oznámilo, že v červnu tohoto roku propustilo 5 % svých zaměstnanců kvůli vysoké volatilitě trhu. Zdroje však naznačovaly, že skutečná čísla byla mnohem vyšší.

Original Source: https://thecoinrise.com/crypto-com-obtains-yet-another-regulatory-approval-its-fca-this-time/

Author : Anisha Pandey

Related articles

G7、厳格な暗号規制に関する議論を急ぐ

G7 として広く言及されている国際的な G7 は、仮想通貨取引所 FTX の内破と破産申請を依然として懸念しており、したがって、 押す 暗号業界のより堅牢で厳格な規制のために。 明らかに、英国、カナダ、イタリア、ドイツ、日本、フランス、米国を含むこの協会の加盟国は、暗号法に関する進行中の議論を早めることを計画しています. 起草された計画に基づいて、中央銀行の幹部と財務大臣は5月中旬までに収束するはずです。 この会議は、岸田文夫首相が広島で 2023 年に首脳会議を開催する数日前に予定されています。 注目に値するのは、バハマに本社を置く仮想通貨取引所 FTX の破綻と、 辞任 ...

G7 تسرع المناقشات حول تنظيم التشفير الصارم

لا تزال مجموعة السبعة الدولية التي يشار إليها على نطاق واسع باسم G7 تشعر بالقلق إزاء الانهيار الداخلي...

G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده...

Η G7 επισπεύδει τις συζητήσεις για τον αυστηρό κανονισμό για τα κρυπτογράφηση

Η διεθνής Ομάδα των Επτά που αναφέρεται ευρέως ως G7 εξακολουθεί να ανησυχεί για την κατάρρευση και την...