Crypto.com, Staple Center’ın Kapsamlı Tadilatına Devam Ediyor

Date:

Share post:

Kripto firmaları kripto kışının sıcaklığını hissetmeye devam ederken, Crypto.com Crypto.com Arena’nın planlı multi-milyon dolarlık yeniden modellemesini sürdürdü.

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, Crypto.com paylaşılan ikonik arenada dokuz dijital yatırımı tamamlandıktan sonra arenanın yeniden tasarlanmış görüntüleri.

İyileştirilmiş bir hayran deneyimi sağlamayı hedefleyen önemli yükseltmelerden bazıları, çok seviyeli bir tünel kulübünün tanıtılmasını içerir. Bu, deneyimli bilet sahiplerinin oyuncuları ve sanatçıları, kulis penceresinden soyunma odasına girip çıkmalarını görmelerini sağlayacak.

Ayrıca iki jumbo LED ekranın yanı sıra yeni olanaklar ve yiyecek tekliflerini içerecek şekilde yükseltilmiş bir salon da eklenecek. Tamamlandığında, en son teknolojiye sahip stadyum tamamen borsanınki gibi markalaştırılacak. Spor sahası NBA takımları LA Lakers ve LA Clippers’ın yanı sıra NHL’den Los Angeles Kings Clippers’a ev sahipliği yapıyor.

23 yaşındaki ikonik alan, bu 2 yıllık aşamalı yenileme döneminde çalışır durumda ve erişilebilir durumda kalacaktır. Crypto.com, Kasım 2021’de sahipleri AEG ile 700 milyon dolarlık bir ortaklık anlaşması imzaladıktan sonra Staple Arena’nın 20 yıllık isim haklarını güvence altına aldı.

2024 yılı sonunda tamamlanması planlanan aşamalı yenileme çalışmaları, orijinal mimar Dan Meis ve Ron Turner tarafından denetlenecek.

Crypto.com’un devam eden ilerleme hamleleri

Singapurlu kripto değişim platformu, yıl içindeki çeşitli dezavantajlara rağmen büyüme ve küresel tanınma yolunda kararlı görünüyor.

Borsa, hizmetlerini sağlamak için çeşitli bölgelerde düzenleyici onay alarak düzensiz genişlemesine devam etti. Yılda, Crypto.com hizmetini İtalya gibi önemli pazarlarda başlattıKıbrıs, Güney Kore ve Singapur, düzenleyicilerin onayını aldıktan sonra.

Crypto.com aynı zamanda resmi kripto borsasıdır. sponsor Katar’da yapılacak olan FIFA 2022 dünya kupası için. Anlaşmanın bir parçası olarak, kripto.com, Coca-Cola ve Adidas gibi diğer destekçilerin logo ve görsellerinin yanı sıra Mundial için planlanan çeşitli mekanlarda ve çevresinde sergileneceği için büyük bir teşhirin tadını çıkaracak.

Crypto.com’un devam eden genişleme hamleleri, beyzbol, Formula 1 ve e-Spor dahil diğer spor dallarında anlaşmalar kazanmasını sağladı.

Original Source: https://thecoinrise.com/crypto-com-continues-comprehensive-remodeling-of-staple-center/?rand=1280

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...