Crypto.com pokračuje v komplexní přestavbě Staple Center

Date:

Share post:

I když kryptofirmy stále pociťují horko kryptozimy, Crypto.com pokračoval v plánované přestavbě Crypto.com Areny v hodnotě mnoha milionů dolarů.

V nedávném příspěvku na Twitteru Crypto.com sdílené přepracované obrazy arény poté, co bylo dokončeno devět digitálních investic do ikonické arény.

Některé z významných vylepšení zaměřených na poskytování vylepšeného zážitku pro fanoušky zahrnují zavedení víceúrovňového tunelového klubu. To umožní ostříleným držitelům vstupenek vidět hráče a umělce vcházet a opouštět šatnu oknem ze zákulisí.

Budou také přidány dvě jumbo LED obrazovky a také modernizovaná hala, která bude obsahovat nové vybavení a nabídku jídla. Po dokončení bude nejmodernější stadion plně označen jako stadion výměny. Ve sportovišti sídlí týmy NBA LA Lakers a LA Clippers a také klub NHL Los Angeles Kings Clippers.

23 let stará ikonická oblast zůstane funkční a přístupná během tohoto dvouletého období postupné renovace. Crypto.com si zajistil 20 let práv na pojmenování Staple Areny poté, co v listopadu 2021 podepsal smlouvu o partnerství v hodnotě 700 milionů dolarů s jejími vlastníky AEG.

Na postupné renovace, které mají být dokončeny na konci roku 2024, budou dohlížet původní architekt Dan Meis a Ron Turner.

Crypto.com se neustále vyvíjí

Zdá se, že singapurská platforma pro kryptoměnu není odrazena ve svém úsilí o růst a globální uznání navzdory několika nevýhodám v roce.

Burza pokračovala ve své sporadické expanzi zajištěním regulačního schválení v několika regionech, aby mohla poskytovat své služby. V roce, Crypto.com spustil svou službu na klíčových trzích, jako je ItálieKypr, Jižní Korea a Singapur po schválení regulačními orgány pro pytlování.

Crypto.com je také oficiální krypto burza sponzor na nadcházející mistrovství světa FIFA 2022 v Kataru. Jako součást dohody se bude crypto.com těšit masivnímu odhalení, protože jeho logo a vizuální prvky spolu s logem dalších podporovatelů, jako je Coca-Cola a Adidas, budou vystaveny na několika místech plánovaných pro Mundial a kolem nich.

Pokračující expanze Crypto.com jí přinesla obchody v jiných sportech včetně baseballu, Formule 1 a e-Sports.

Original Source: https://thecoinrise.com/crypto-com-continues-comprehensive-remodeling-of-staple-center/?rand=1304

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...