Crypto.com kontynuuje kompleksową przebudowę Staple Center

Date:

Share post:

Nawet gdy firmy kryptograficzne nadal odczuwają upał kryptowalutowej zimy, Crypto.com kontynuowało planowaną wielomilionową przebudowę Crypto.com Arena.

W ostatnim poście na Twitterze Crypto.com wspólny przeprojektowane obrazy areny po ukończeniu dziewięciu cyfrowych inwestycji w kultową arenę.

Niektóre z godnych uwagi ulepszeń mających na celu zapewnienie lepszych wrażeń fanom obejmują wprowadzenie wielopoziomowego klubu tunelowego. Dzięki temu doświadczeni posiadacze biletów będą mogli zobaczyć graczy i artystów wchodzących i wychodzących z szatni przez okno za kulisami.

Pojawią się również dwa duże ekrany LED, a także zmodernizowana hala o nowe udogodnienia i oferty żywności. Po ukończeniu, najnowocześniejszy stadion będzie w pełni oznakowany marką giełdy. W hali sportowej znajdują się drużyny NBA LA Lakers i LA Clippers, a także Los Angeles Kings Clippers NHL.

23-letni kultowy obszar będzie nadal działał i będzie dostępny podczas dwuletniego okresu renowacji. Crypto.com zabezpieczył 20 lat praw do nazwy Staple Arena po podpisaniu umowy partnerskiej o wartości 700 milionów dolarów z jej właścicielami AEG w listopadzie 2021 roku.

Etapowe renowacje, których zakończenie zaplanowano na koniec 2024 r., będą nadzorowane przez pierwotnego architekta Dana Meisa i Rona Turnera.

Dalsze ruchy postępu Crypto.com

Singapurska platforma wymiany kryptowalut wydaje się być niezrażona w dążeniu do wzrostu i globalnego uznania pomimo kilku wad w tym roku.

Giełda kontynuowała sporadyczny rozwój, zapewniając zgodę organów regulacyjnych w kilku regionach na świadczenie swoich usług. W roku, Crypto.com uruchomił swoją usługę na kluczowych rynkach, takich jak WłochyCypr, Korea Południowa i Singapur po uzyskaniu zgody organów nadzoru.

Crypto.com to także oficjalna giełda kryptowalut sponsor na nadchodzące mistrzostwa świata FIFA 2022 w Katarze. W ramach umowy, crypto.com będzie cieszył się ogromną ekspozycją, ponieważ jego logo i wizualizacje wraz z innymi kibicami, takimi jak Coca-Cola i Adidas, będą wyświetlane w kilku miejscach, które zostaną zaplanowane na Mundial.

Dalsze ruchy ekspansji Crypto.com przyniosły jej oferty w innych sportach, w tym w baseballu, Formule 1 i e-Sportach.

Original Source: https://thecoinrise.com/crypto-com-continues-comprehensive-remodeling-of-staple-center/?rand=1289

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...