Crypto.com به بازسازی جامع Staple Center ادامه می دهد

Date:

Share post:

حتی در حالی که شرکت‌های ارز دیجیتال همچنان گرمای زمستان کریپتو را احساس می‌کنند، Crypto.com به بازسازی چند میلیون دلاری خود در Crypto.com Arena ادامه داده است.

در پست اخیر توییتر، Crypto.com به اشتراک گذاشته شده است پس از تکمیل نه سرمایه گذاری دیجیتالی آن در عرصه نمادین، تصاویری از عرصه را دوباره تصور کرد.

برخی از ارتقاهای قابل توجهی که هدفشان ارائه یک تجربه بهتر از طرفداران است، شامل معرفی یک باشگاه تونل چند سطحی است. این به دارندگان بلیت های فصلی اجازه می دهد تا بازیکنان و هنرمندان را از طریق پنجره پشت صحنه، ورود و خروج از رختکن را ببینند.

همچنین دو صفحه نمایش LED جامبو و همچنین فضایی ارتقا یافته برای شامل امکانات و غذاهای جدید اضافه خواهد شد. پس از تکمیل، ورزشگاه پیشرفته به طور کامل به عنوان استادیوم بورس شناخته می شود. این مکان ورزشی میزبان تیم‌های NBA LA Lakers و LA Clippers و همچنین Los Angeles Kings Clippers از NHL است.

این منطقه نمادین 23 ساله در طول این دوره بازسازی مرحله ای 2 ساله عملیاتی و قابل دسترسی باقی خواهد ماند. Crypto.com پس از امضای قرارداد مشارکت ۷۰۰ میلیون دلاری با صاحبان آن AEG در نوامبر ۲۰۲۱، ۲۰ سال حقوق نامگذاری Staple Arena را تضمین کرد.

بازسازی های مرحله ای که قرار است در پایان سال 2024 تکمیل شوند، توسط معمار اصلی دن میس و ران ترنر نظارت خواهند شد.

حرکت های پیشرفت مداوم Crypto.com

به نظر می رسد که پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال سنگاپور در تلاش برای رشد و به رسمیت شناختن جهانی با وجود چندین اشکال در سال، ناامید نیست.

این صرافی با کسب مجوزهای نظارتی در چندین منطقه برای ارائه خدمات خود، به گسترش پراکنده خود ادامه داده است. در سال، Crypto.com سرویس خود را در بازارهای کلیدی مانند ایتالیا راه اندازی کرد، قبرس، کره جنوبی و سنگاپور پس از تایید تنظیم کنندگان کیف.

Crypto.com همچنین صرافی رسمی ارزهای دیجیتال است حامی برای جام جهانی فیفا 2022 قطر. به‌عنوان بخشی از این معامله، crypto.com از نمایش گسترده‌ای برخوردار خواهد شد زیرا لوگو و تصاویر بصری آن در کنار حامیان دیگر مانند کوکاکولا و آدیداس در چندین مکان در نظر گرفته شده برای موندیال و اطراف آن نمایش داده می‌شود.

ادامه حرکت‌های گسترش Crypto.com باعث شده است که در سایر ورزش‌ها از جمله بیسبال، فرمول 1 و ورزش‌های الکترونیکی معامله شود.

Original Source: https://thecoinrise.com/crypto-com-continues-comprehensive-remodeling-of-staple-center/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023, Bitcoinla primera criptomoneda más grande basada...

Análise de preço do Bitcoin para 22 de março de 2023

Análise de preço do Bitcoin para 22 de março de 2023, bitcoina primeira maior criptomoeda baseada em capitalização...