Copper’ın Solana Blockchain’i Kullanacak DeFi İşlemleri

Date:

Share post:

Cryptocurrency saklama şirketi Copper, niyetini açıkladı kullanmak Kurumsal yatırımcılara merkezi olmayan finans (DeFi) hizmeti sağlamak için Solana (SOL) blok zinciri. Copper tarafından yapılan açıklamaya göre, bu anlaşma yürürlükteyken, müşterileri merkezi olmayan uygulamalarla (DApp’ler) bağlantı kurabilir ve Solana blok zincirinde güvenli bir şekilde işlem yapabilir.

Sonuç olarak, CopperConnect çok taraflı hesaplama (MCP) ileri teknolojisi, kullanıcı işlemleri için bu güvenli blok zincirini sağlamak için devreye girecek. Firmanın teknolojisi CopperConnect, Copper’ın kurumsal müşterilerinin tokenları ödünç almak, ödünç vermek, hisse almak veya takas etmek için kullandığı özel bir DeFi yazılımıdır. İki yıl önce Kasım ayında piyasaya sürüldü.

Genel olarak Copper, DeFi ekosistemine maruz kalarak kripto kurumsal müşterileri için güvenli ve güvenli altyapı sağlayan bir koruyucu olarak tanınır.

Copper, son zamanlarda müşterilerine daha fazla teklif sunmanın bir yolu olarak başlatılan Solana’nın da aralarında bulunduğu dört protokol arasında stake için havuzlar. Diğer protokoller Cardano (ADA), Injective Protocol (INJ) ve Oasis Network (ROSE) idi.

Lansman havuzları ile müşterilere MCP cüzdanlarını kullanarak daha yüksek stake ödülleri kazanabilecekleri için yatırımları için daha fazla değer sağlandı. Bu, DeFi ekosistemine ekstra bir konfor ve güvenilirlik katmanı getirdi. Sonuç olarak, CopperConnect artık daha fazla DeFi odaklı işlemler için Solana blok zincirinde kullanılabilir.

Bakır ve DeFi Avantajı

Arada, merkezi olmayan finans, geleneksel finansal sistemleri zorluyor gibi görünen blok zinciri teknolojisinin en hızlı büyüyen dallarından biridir. Varlıkların merkezi olmayan bir düzenlemede birbirleriyle özgürce ve doğrudan işlem yapmalarını sağlayan izinsiz bir altyapıdır. Bu durumda, işlemin herhangi bir kısmına aracılık etmek için herhangi bir finansal aracıya ihtiyaç yoktur.

Borç verme, ödünç alma, alım satım ve şimdi de stake etme, DeFi ekosisteminde daha hızlı bir oranda gerçekleştirilir. DeFi blok zinciri işlemlerini ve yönetimini yönetmek için, merkezi olmayan uygulama (DApp) olarak bilinen otomatik bir mekanizma etkinleştirilir.

Bakır, yeni ürünler geliştirmek için gerekli desteği alıyor. kripto koruyucusu yakın zamanda bir C Serisi finansman turunu kapattı değerlemesini 2 milyar dolara çıkardığı ve böylece tek boynuzlu at statüsüne ulaştığı yer. Bir Birleşik Krallık bankası olan Barclay, tura katılan yatırımcılar ekibinin bir parçasıydı.

Original Source: https://thecoinrise.com/copper-defi-transactions-to-utilize-solana-blockchain/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

การวิเคราะห์ราคา Bitcoin สำหรับวันที่ 24 มีนาคม 2023

การวิเคราะห์ราคา Bitcoin สำหรับวันที่ 24 มีนาคม 2023 บิทคอยน์ซึ่งเป็นสกุลเงินดิจิตอลที่ใหญ่ที่สุดตัวแรกตามมูลค่าตลาด อยู่ในช่วงขาลงตั้งแต่เดือนพฤศจิกายน 2021 คุณสามารถอ่านเพิ่มเติมเกี่ยวกับราคา Bitcoin ได้จาก CoinCodex. ในวันที่ห้าของสัปดาห์นี้ ดูเหมือนว่าผู้ซื้อพยายามที่จะครองราคาโดยอิงจาก Heikin Ashi...

تحليل أسعار البيتكوين ليوم 24 مارس 2023

تحليل أسعار البيتكوين ليوم 24 مارس 2023 ، بيتكوين، وهي أول عملة مشفرة تعتمد على القيمة السوقية ،...

Phân tích giá bitcoin cho ngày 24 tháng 3 năm 2023

Phân tích giá bitcoin cho ngày 24 tháng 3 năm 2023, Bitcoinloại tiền điện tử lớn nhất đầu...

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 مارس 2023

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 مارس 2023، بیت کوین، اولین ارز دیجیتال بزرگ مبتنی بر...