CoinFLEX soubory kryptoměn pro restrukturalizaci se sídlem na Seychelách

Date:

Share post:

Seychelská kryptoměnová platforma CoinFLEX nedávno předložila úřadům Seychelských ostrovů návrh na restrukturalizaci.

Po ukončení všech výběrů v červnu a poté jejich částečné obnovení v červenciseychelská kryptoměnová platforma CoinFLEX nedávno předložila úřadům Seychelských ostrovů návrh na restrukturalizaci.

Podle a zpráva od Bloomberg, CoinFLEX se nyní rozhodl projít procesem restrukturalizace ve snaze udržet se nad vodou a nakonec vrátit prostředky investorů, které uzamkl, přičemž pouze 10 % prostředků klientů je k dispozici pro výběr.

CoinFLEX také požádal seychelskou vládu o povolení nabízet RecoveryUSD (rvUSD), kapitál a vlastní FLEX coiny platformy úzkostlivým uživatelům, kteří chtějí získat zpět kontrolu nad svou hotovostí po pozastavení výběrů.

Uživatelé platformy, kteří by nepochybně mnohem raději měli možnost vybrat peníze, které investovali do různých kryptoměn – rozhodnutí, které je velmi v souladu s primárním cílem jakékoli kryptoměnové burzy – však nemusí být touto odpovědí potěšeni.

CoinFLEX čeká na zachránce

Podle Marka Lamba, generálního ředitele CoinFLEX, směnárenská platforma netrpělivě očekává novou skupinu akcionářů, kteří by jí snad pomohli obrátit věci a vyplatit vkladatele. prohlásil:

“Těšíme se, že v CoinFLEXu přivítáme novou skupinu akcionářů a jsme rádi, že jsme v jurisdikci, kde můžeme rychle vyřešit tuto situaci a vrátit vkladatelům maximální hodnotu.”

Podle zpráv Roger Ver, ostřílený investor do kryptoměn, nedokázal splnit maržovou výzvu ve výši 47 milionů dolarů na začátku problémů burzy. V důsledku toho ho CoinFLEX zažaloval ve snaze získat zpět celkovou ztrátu 84 milionů dolarů. Je zajímavé, že Ver všechna obvinění jasně popřel.

Společnost, která se potýká s problémy, podnikla několik kroků ke snížení svých provozních nákladů na zimním trhu s kryptoměnami. CoinFLEX se údajně rozhodl snížit své náklady o 60 %, ale zisky nadále zaostávají.

Original Source: https://thecoinrise.com/seychelles-based-crypto-exchange-coinflex-files-for-restructuring/

Author : Anisha Pandey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...