Coinbase čelí dalšímu soudnímu sporu s řadou obvinění

Date:

Share post:

Stěžovatel tvrdil, že Coinbase rychle neřeší stížnosti zákazníků ani nechrání aktiva svých zákazníků.

Jeden z uživatelů Coinbase podal žalobu na společnost za to, že neudržovala přístup k účtům svých klientů v době výrazné volatility trhu. Žalobce George Kattula jménem všech vlastníků peněženek a účtů Coinbase tvrdí, že burza „správně nevyužívá standardní techniky k zabezpečení účtů spotřebitelů“.

Coinbase podle žalobce „nesprávně a bezdůvodně blokuje své spotřebitele v přístupu k jejich účtům a finančním prostředkům“. soudní spor. Tvrdí, že je to v rozporu s tvrzením společnosti poskytnout zákazníkům technologii, která jim pomáhá orientovat se v „real-time, globální a 24/7/365 povaze trhů s krypto aktivy“.

Na velmi nestálém trhu s digitálními aktivy může nekonzistentní přístup k účtu způsobit velké finanční škody. Kattula přišel o peníze v důsledku toho, že byl na „prodlouženou dobu“ uzamčen ze svého účtu, což mu znemožnilo provádět jakékoli obchody.

Stěžovatel navíc tvrdil, že Coinbase rychle neřeší stížnosti zákazníků ani nechrání aktiva svých zákazníků. V podání se píše:

„Neúspěchy Coinbase zabránily žalobci a členům třídy mít „plnou kontrolu nad [their] krypto“ a schopnost „investovat, utrácet, spořit, vydělávat a používat“ nebo vybírat své prostředky jako [the exchange] sliby.”

Další obvinění vznesl Kattula, který řekl, že odmítnutím registrace jako broker-dealer a tvrzením, že je to povinno tak učinit, Coinbase „odvážně porušuje federální a státní zákony“.

Coinbase v potížích

Po zprávách, že Coinbase byla cílem vyšetřování SEC neboli Komise pro cenné papíry, akcie společnosti minulý měsíc klesly. Komise se také domnívá, že burza je na vině, když zalistovala devět tokenizovaných cenných papírů.

V poslední době už burza čelila dvěma žalobám. První údajný že Coinbase učinil falešná a zavádějící prohlášení což má za následek prudký pokles ceny akcií COIN, zatímco druhý táhl výměnu k soudu za neposkytnutí nezbytných prohlášení o vyloučení odpovědnosti u 79 kryptotokenů.

Original Source: https://thecoinrise.com/coinbase-faces-yet-another-lawsuit-with-a-series-of-allegations/?rand=1304

Author : Anisha Pandey

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...