Coca-Cola, Polygon blok zincirinde yeni bir NFT koleksiyonunu tanıttı

Date:

Share post:

Uluslararası Dostluk Günü kutlamalarında Coca-Cola, kısa süre önce Polygon blok zincirinde yeni bir NFT koleksiyonunu tanıttı.

Dünyanın en eski ve en ünlü içecek işletmelerinden biri olan Coca-Cola, Uluslararası Dostluk Günü kutlamalarında yakın zamanda Polygon blok zincirinde yeni bir NFT koleksiyonunu tanıttı.

NFT’ler, Coca-Cola’nın metaverse yolculuğunda yardımcı olan kişilere şükran olarak sunuldu. cıvıldamak Polygon Studios’tan.

Coca-Cola’nın NFT lansmanı haberi, NFT koleksiyonu şimdiden ilgi gördü TheCoinRise’ın bildirdiği gibi, topluluğun ilgisi. Bir bağlantı ve birlik mesajı iletir ve kola şişesinin içindeki baloncuklardan etkilenen bir tasarıma sahiptir.

Coca-Cola Dostluk NFT

Arkadaşlık koleksiyonu, önceki Coca-Cola koleksiyonlarının sahiplerine hava yoluyla bırakıldı. Yeni NFT’nin amacı, Coca-Cola topluluğu içindeki bağları güçlendirmektir.

Bir arkadaşla koleksiyon alışverişi yapma ve arkadaşlığı kutlama seçeneği, alıcılara sağlanacak. NFT’lerin ortaya çıkması için bir arkadaşla paylaşılması gerekir, bu da benzersizliklerine katkıda bulunur.

Özellikle, dijital karakterler üreten bir işletme olan Tafi, yeni NFT parçalarını yarattı. NFT, güçlü bir görsel çekicilik sağlayan çok çeşitli animasyonlara ve renk şemalarına sahiptir.

Coca-Cola’da Küresel Yaratıcı Strateji Başkanı Pratik Thakar, dostluk NFT’leri hakkında şunları söyledi: “2021’de metaverse yolculuğumuzu başlatan Uluslararası Dostluk Günü, bize katılan insanlara teşekkür etmek ve onları kutlamak için mükemmel bir dönüm noktası fırsatı. Çeşitli fiziksel ve sanal Coca-Cola deneyimleri aracılığıyla bağlantılar kurarak ‘Gerçek Büyü’ topluluğumuzu güçlendirmeyi ve genişletmeyi umuyoruz.”

Şu an itibariyle, bu NFT’ler, öncekilerle birlikte, kullanım durumlarına odaklanmıyor, ancak basın açıklamasına göre topluluk büyüdükçe, NFT sahipleri “Coke Studio destekli deneyimler, oyun etkinlikleri dahil olmak üzere ödüllere ve avantajlara erişim kazanacaklar. ve Coca-Cola Creations sınırlı sayıda ürün lansmanlarına erken erişim.”

İçecek firması, devam eden metaverse katılımının bir parçası olarak Uluslararası Bekarlar Günü (Kasım) ve Cadılar Bayramı (Ekim) için aktivasyonlar planladı.

Blockchain için bir başka başarı, bu dijital ürünlerin Polygon’da piyasaya sürülmesidir. Önümüzdeki aylarda Polygon, Web3’e daha fazla çok uluslu firma getirmeyi umuyor.

Original Source: https://thecoinrise.com/coca-cola-unveils-a-new-nft-collection-on-the-polygon-blockchain/

Author : Anisha Pandey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...