ABD merkezli tüm Facebook ve Instagram kullanıcıları artık Meta Platforms’un NFT paylaşım özelliğini kullanabilir

Date:

Share post:

Büyük bir sosyal ağ sitesi olan Meta, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Facebook ve Instagram kullanıcılarının cüzdanlarını bağlamasını ve keyfini çıkarmasını mümkün kıldı. NFT paylaşım seçeneği kendi platformlarında. Ayrıca, içerik oluşturucular ve koleksiyoncular dahil olmak üzere 100 farklı ülkeden kullanıcılar bu özelliğe erişebilir.

Mayıs ayında Meta, davanın bir duruşmasını yapacağını duyurdu. Bir seçme grubu kullanarak NFT paylaşım özelliği Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sanatçıların ve koleksiyonerlerin

Facebook ve Instagram artık tüm Amerikalılar için NFT paylaşım özelliğine izin veriyor

Şimdi, teknoloji devi Meta, ülke genelinde Facebook ve Instagram kullanan tüm bireylere, dijital cüzdanlarını yukarıda belirtilen sosyal medya sitelerinin her ikisine de bağlamalarına izin veren işlevselliği resmi olarak tanıttı.

Şimdi, teknoloji devi Meta, dijital cüzdanlarını bu sosyal medya platformlarının her ikisine de bağlayabildikleri için bölgedeki tüm Facebook ve Instagram kullanıcılarına işlevselliği resmen açıkladı. Bu, kullanıcıların doğrudan Facebook ve Instagram’daki hesaplarından alışveriş yapmalarına olanak tanır.

Ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet eden kişiler artık dijital koleksiyonlarını bu büyük sosyal medya platformlarının her ikisinde de çapraz gönderebilirler. Bir güncellenmiş şirketin blog yazısı şöyle:

“Bugün (29 Eylül), ABD’deki Facebook ve Instagram’daki herkesin artık cüzdanlarını bağlayabileceğini ve dijital koleksiyonlarını paylaşabileceğini duyuruyoruz. Bu, insanların sahip oldukları dijital koleksiyonları hem Facebook hem de Instagram’da çapraz paylaşma olanağını içeriyordu. Ek olarak, Instagram’da dijital koleksiyonların bulunduğu 100 ülkedeki herkes artık bu özelliğe erişebilir.”

Ağustos ayında Meta, Coinbase Cüzdan, Rainbow Cüzdan, Dapper Cüzdan ve MetaMask gibi cüzdanlar için destek sağlamaya başladı. Ayrıca Ethereum, Flow ve Polygon blok zincirleri de şirket tarafından desteklenmektedir.

TheCoinRise’ın bildirdiği gibi, bir grup Demokrat senatör kısa süre önce Mark Zuckerberg’e şunları talep eden bir mektup gönderdi: Meta Platformlar kripto dolandırıcılığını durdurmak için harekete geçiyor sosyal medya platformlarında, Facebook, Instagram ve WhatsApp’ta.

Original Source: https://thecoinrise.com/all-us-based-facebook-and-instagram-users-can-now-use-nft-sharing-feature-by-meta-platforms/?rand=1280

Author : Anisha Pandey

Related articles

Coinbase clarifies bug bounty policy in response to Uber extortion verdict

In a blog post on November 30, Coinbase sought to clarify its bug bounty program policies in response...

Sen. Warren: Biden administration worked to stop crypto being 'dangerously intertwined' with banks

Referring to the events surrounding the collapse of FTX as “a handful of magic beans”, Massachusetts Senator Elizabeth...

Bitcoin Trading Volume Outside Binance Falls To Lowest Since Feb 2021

Data shows the Bitcoin spot trading volume outside Binance has fallen to its lowest value since the February...

Bitcoin Is on a “Poor Investment,” Says ECB

European Central Bank has launched an unprecedented critique of Bitcoin in an article on its website. Ulrich Bindseil...