کوین بیس با شکایت دیگری با یک سری اتهامات روبرو است

Date:

Share post:

شاکی ادعا کرد که Coinbase به سرعت به شکایات مشتریان رسیدگی نمی کند یا از دارایی های مشتریان خود محافظت نمی کند.

یکی از کاربران کوین بیس به دلیل عدم دسترسی به حساب های مشتریان خود در زمان نوسانات قابل توجه بازار، علیه این شرکت شکایت کرده است. جورج کاتولا، شاکی ادعا می‌کند که صرافی «به‌درستی از تکنیک‌های استاندارد برای ایمن نگه‌داشتن حساب‌های مصرف‌کنندگان» از طرف همه صاحبان کیف پول و حساب Coinbase استفاده نمی‌کند.

به گفته شاکی، کوین بیس “به طور نامناسب و غیرمنطقی مشتریان خود را از دسترسی به حساب ها و وجوه آنها قفل می کند.” طرح دعوی در دادگاه. او ادعا می‌کند که این ادعای کسب‌وکار مبنی بر ارائه فناوری به مشتریان را نقض می‌کند که به هدایت «زمان واقعی، جهانی و 24/7/365 ماهیت بازارهای دارایی‌های کریپتو» کمک می‌کند.

در بازار بسیار پرنوسان دارایی‌های دیجیتال، دسترسی ناسازگار به حساب‌ها می‌تواند صدمات مالی زیادی ایجاد کند. کاتولا در نتیجه قفل شدن حساب خود برای یک “دوره طولانی” پول از دست داد، که او را از انجام هرگونه معامله باز داشت.

علاوه بر این، شاکی ادعا کرد که کوین بیس به سرعت به شکایات مشتریان رسیدگی نمی کند یا از دارایی های مشتریان خود محافظت نمی کند. در پرونده آمده است:

«شکست‌های Coinbase مانع از آن شده است که شاکی و اعضای کلاس نتوانند «کنترل کاملی بر [their] کریپتو» و قادر به «سرمایه گذاری، خرج کردن، پس انداز، کسب درآمد و استفاده» یا برداشت وجوه خود به عنوان [the exchange] وعده می دهد.»

اتهامات دیگری توسط کاتولا مطرح شد، که گفت با امتناع از ثبت نام به عنوان دلال-فروشنده و ادعای اینکه باید این کار را انجام دهد، کوین بیس “شجاعانه قوانین فدرال و ایالتی را زیر پا می گذارد.”

Coinbase در مشکل

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه کوین بیس هدف تحقیقات SEC یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار بوده است، سهام این شرکت در ماه گذشته سقوط کرد. کمیسیون همچنین معتقد است که صرافی در فهرست کردن 9 اوراق بهادار توکن شده مقصر است.

اخیراً این صرافی با دو پرونده قضایی روبرو شده است. اولین ادعا شده است که کوین بیس اظهارات نادرست و گمراه کننده ای ارائه کرد منجر به کاهش شدید قیمت سهام کوین شد، در حالی که دوم صرافی را به دادگاه کشاند به دلیل عدم ارائه سلب مسئولیت های لازم به 79 توکن رمزنگاری.

Original Source: https://thecoinrise.com/coinbase-faces-yet-another-lawsuit-with-a-series-of-allegations/?rand=1299

Author : Anisha Pandey

Related articles

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...

Crypto Industry Receives Protection with New Blockchain Regulatory Bill

Member of the US House of Representatives and Majority Whip Tom Emmer has recently introduced a new bill...