هند با راه اندازی یک انجمن بلاک چین امیدوار کننده به هاب جهانی وب 3 تبدیل می شود

Date:

Share post:

به گفته پلتفرم حمایت از بلاک چین، هند به مرکز جهانی فناوری بلاک چین و وب 3 تبدیل خواهد شد.

بر اساس پلتفرم حمایت از بلاک چین که اخیراً تأسیس شده است، هند به مرکز جهانی فناوری بلاک چین و وب 3 تبدیل خواهد شد. انجمن بلاک چین هند (IBF) اخیرا توسط گروهی از تأثیرگذاران برجسته بلاک چین هندی با تجربه در تجارت، NFT، Metaverse، جرایم سایبری و غیره اعلام شد.

به گزارش رسانه ها گزارش هاجیش رانجان، دبیر اصلی صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات ایالت، در این رویداد در حیدرآباد، دومین مرکز بزرگ فناوری هند، شرکت کرد.

برای پیشبرد وب 3 از رویکرد مشارکتی و همکاری با قوه مجریه، نهادهای نظارتی، صنعت و موسسات دانشگاهی استفاده خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، IBF یک دستور کار 10 ماده ای را انتخاب کرده است که شامل توسعه یک پشته بلاک چین، سرعت بخشیدن به محیط راه اندازی، کمک به شرکت های فناوری بلاک چین و ایجاد یک استخر استعداد برای توسعه بلندمدت اکوسیستم بلاک چین است.

گروه‌های ذینفع ویژه (SIG) در موضوعاتی مانند CBDC، Metaverse، و چارچوب سیاست با استفاده از مجموعه‌ای از تأثیرگذاران با دانش در زمینه‌های مختلف بلاک چین تشکیل خواهند شد.

IBF قصد دارد هند را به یک مرکز جهانی Web3 تبدیل کند

به گفته منابع رسانه ای به نقل از روابط عمومی انجمن از این رویداد، به زودی یک درایو عضویت با هدف ایجاد بزرگترین جامعه وب 3 در جهان راه اندازی خواهد شد.

رانجان، که سازمان حمایت از بلاک چین هند را تأسیس کرد، اعلام کرد که دولت ایالتی تلانگانا قصد دارد با انتشار یک سندباکس نظارتی از برنامه های وب 3 پشتیبانی کند. این به استارت آپ ها در توسعه راه حل های بلاک چین برای NFT ها، توکن ها و سایر کاربردها کمک می کند. او بیان کرد:

این سندباکس به ایجاد یک گفت‌وگوی معنادار بین همه ذینفعان از جمله تنظیم‌کننده‌ها، استارت‌آپ‌ها و سیاست‌گذاران کمک می‌کند تا به یک رویکرد ظریف در تکامل یک چارچوب وب۳ مؤثر دست پیدا کنیم.»

با توجه به محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال و موضع سختگیرانه مقامات و دولت‌ها، افتتاح انجمن حمایت از بلاک چین متمرکز بر هند اهمیتی را به خود اختصاص می‌دهد.

این ریاست اجرائیه اخیراً آغاز به کار کرده است بررسی مشارکت ده صرافی ارز دیجیتال در عملیات پولشویی پس از دولت مالیات بر عایدی سرمایه سنگین 30 درصد و 1% کسر مالیات در مبدا (TDS) بر همه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال اعمال می‌شود.

Original Source: https://thecoinrise.com/india-to-become-a-web3-global-hub-with-the-launch-of-a-promising-blockchain-forum/?rand=1299

Author : Anisha Pandey

Related articles

ChatGPT Can Now Browse The Internet

ChatGPT, the AI-powered language bot that has taken the world by storm, has just added more firepower to...

Why These Crypto Traders Are Bearish on Bitcoin (BTC) Price

These two renowned crypto traders have been vocal about their bearish outlook for the Bitcoin (BTC) price and...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 24 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 24 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...

Análisis de precios de Bitcoin para el 24 de marzo de 2023

Análisis de precios de Bitcoin para el 24 de marzo de 2023, Bitcoinla primera criptomoneda más grande basada...