نزدک به دنبال ارائه خدمات نگهداری رمزارز است

Date:

Share post:

اپراتور بورس اوراق بهادار نزدک می خواهد پیشنهاد خدمات نگهبانی کریپتو و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی این سرویس تا پایان سه ماهه دوم است. در حال حاضر، توپ از نظر زیرساخت های فنی ضروری و مجوز نظارتی مورد نیاز است.

شرکت خدمات مالی درخواست خود را برای یک منشور شرکت امانی با هدف محدود که بر خدمات حضانت آن اداره می‌شود، به دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) ارسال کرده است. ایرا اورباخ، معاون ارشد و رئیس دارایی‌های دیجیتال نزدک تأیید کرد که این شرکت تلاش‌هایی را برای ایجاد زیرساخت‌های لازم و دریافت تأییدیه‌های نظارتی آغاز کرده است.

زمانی که عرضه جدید ارزهای دیجیتال غول صرافی جهانی در نهایت آغاز شود، توسط Auerbach اداره خواهد شد.

قبل از پیوستن به نزدک، ایران اورباخ برای صرافی جمینی برادران وینکلووس کار می کرد. در طول مدت حضورش در صرافی ارز دیجیتال که رنج چندین بدبختی در ارتباط نسبی با FTX که اکنون ورشکسته شده است، معاون Nasdaq به عنوان رئیس جهانی Gemini Prime، خدمات کارگزار سابق این شرکت، خدمت کرد.

نزدک بخش دارایی دیجیتال را معرفی کرد

هجوم نزدک به کسب و کار نگهبانی رمزارز تقریباً شش ماه پس از این شرکت انجام می شود. راه اندازی شد خدمات دارایی دیجیتال مرتبط با سرمایه گذاران نهادی

دارایی‌های دیجیتال نزدک، همانطور که از آن یاد می‌شود، راهی برای سرمایه‌گذاران نهادی برای کشف صنعت نوپا است. اورباخ به عنوان رئیس بخش جدید در آن زمان و تال کوهن به عنوان معاون اجرایی آن منصوب شدند.

در زمان راه اندازی Nasdaq Digital Assets بود که این شرکت برای اولین بار علاقه خود را به خدمات نگهبانی رمزارز نشان داد. در حال حاضر، نزدک در زمانی که موسسات مالی مانند Silvergate Bank، Signature Bank و Silicon Valley Bank که در معرض شرکت‌های رمزنگاری قرار داشتند، در ایالات متحده تحت فشار قرار گرفته‌اند، نقش واسطه‌های ارزهای دیجیتال را ایفا می‌کند.

در عین حال، نزدک در تلاش است تا پلی بر روی شکاف باقی مانده پس از انفجار و ورشکستگی چندین شرکت ارز دیجیتال در سال گذشته ایجاد کند. نزدک در حال پیوستن به امثال BNY Mellon و وفاداری که تحت قیمومت ارزهای دیجیتال قرار گرفته اند.

پست نزدک به دنبال ارائه خدمات نگهداری رمزارز است اول ظاهر شد آخرین اخبار و بینش در مورد بلاک چین، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری.

Original Source: https://thecoinrise.com/nasdaq-seek-to-offer-crypto-custody-services/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Ethereum L2 Arbitrum Hit With Sequencer Bug, Halting the Network

Ethereum layer-2 (L2) scaling solution Arbitrum stopped processing transactions on June 7 because its sequencer faced a bug...

Shiba Inu Struggles To Reverse Trend As Price Hits Support Level

Shiba Inu (SHIB) has found itself in a challenging position as it grapples with a prolonged downward trend,...

SEC Chair Gary Gensler Linked to 2019 Advisor Offer: Binance

Binance alleges that United States Securities and Exchange Commission (SEC) Chair Gary Gensler expressed interest in serving in...